Co się stało z ustami pięknej Ewy Skibińskiej? Wygląd 57-letniej aktorki zaniepokoił fanów

Ewa Skibińska

Ewa Skibińska

Serial W głębi lasu, który w ostatnich dniach pojawił się na Netflixie, to już światowy hit. Jednak równie wielką popularnością cieszą się usta jednej z głównych aktorek tego thrillera – Ewy Skibińskiej. Co się z nimi stało? 

Serial W głębi lasu, który właśnie trafił do Netflixa, zdobywa coraz szerszą widownię nie tylko w Polsce. Ten thriller oparty na prozie Harlana Cobena oglądają już widzowie na całym świecie. Tylko w pierwszym tygodniu znalazł się wśród najpopularniejszych seriali w Australii, Brazylii, Francji, Holandii, Nowej Zelandii, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii. Zbiera też całkiem niezłe recenzje w międzynarodowej prasie:

Oparty na historii z Harlana Cobena serial to pięknie nakręcony, porywający thriller. Będzie was trzymać przed ekranem przez wszystkie sześć odcinków – napisał amerykański Forbes.

Recenzenci zachwycają się klimatem, nastrojem, melancholią oraz muzyką, która jest świetnie dobrana do opowieści.

Jednak oprócz zachwytów pojawia się też zdumienie. Jedna z bohaterek, grana przez Ewę Skibińską, ma nienaturalnie napuchnięte usta, od których trudno oderwać wzrok (w galerii screeny). W obecnych czasach to nie nowość, ale akcja serialu dzieje się w 1994 roku, kiedy botoks i inne wypełniacze nie były tak dostępne, a pełne usta nieuważane były za idealne.

Kim jest Ewa Skibińska?

57-letnia aktorka pochodzi z Wrocławia. Po liceum zdecydowała się na Wydział Lalkarski, jednak za namową kolegi aktora przeniosła się na Wydział Aktorski we wrocławskiej PWST. W kinie zadebiutowała niewielką rolą w melodramacie Głód serca w 1986 roku. Krytyka ją doceniła w 1992 roku za rolą Oli Watowej w ekranizacji jej autobiograficznej opowieści w reżyserii Roberta Glińskiego Wszystko, co najważniejsze… Największą popularność przyniosła jej postać Elżbiety Walickiej, żony Bruna, którego grał Krzysztof Pieczyński w serialu TVP2 Na dobre i na złe. Ostatnio można ją oglądać w telenoweli Pierwsza miłość.

Prywatnie Ewa Skibińska jest żoną Krzysztofa Mieszkowskiego – dziennikarza i krytyka teatralnego oraz posła na Sejm partii Nowoczesna. Ma z nim córkę Helenę.


Ewa Skibińska

Ewa Skibińska

Ewa Skibińska w serialu

Ewa Skibińska w serialu "W głębi lasu"

Ewa Skibińska

Ewa Skibińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×