Eurowizja 2021: Podekscytowana Ida Nowakowska szykuje się do podania polskich punktów. Tak to wygląda od kulis

Ida Nowakowska - Eurowizja 2021

Ida Nowakowska - Eurowizja 2021

Eurowizja 2021: Ida Nowakowska jest już gotowa do zaprezentowania europejskiej publiczności polskich punktów. Co przekazała fanom na Instagramie?

Dzisiaj wielki finał Eurowizji 2021. Ahoy Arena w Rotterdamie już wkrótce zostanie rozpalona do czerwoności przez finalistów 65. edycji konkursu. Wszystko jest już gotowe na przyjęcie artystów, którzy powalczą o Grand Prix.

Polacy nie będą mogli podziwiać swojego reprezentanta, ponieważ Rafał Brzozowski nie wszedł do finału. Jego prezentacja podczas drugiego półfinału nie zachwyciła widzów.

Przypomnijmy, że koncert będą dla nas komentować Aleksander Sikora i Marek Sierocki, którzy próbę generalną mieli podczas półfinałów.

Zobacz także: Widzowie ocenili nowych komentujących. Widać, że brakuje im Artura Orzecha

Nie zabraknie jednak naszej gwiazdy w Holandii. Punkty przyznane przez polskie jury zaprezentuje Ida Nowakowska, która niedawno została mamą, jednak podjęła się zadania. Nasz kraj pojawi się na wizji jako drugi w kolejności, a zaraz po nas będzie San Marino. Gwiazda Telewizji Polskiej nie ukrywa, że jest podekscytowana, ale także jest gotowa do wyzwania.

Eurowizja 2021: Ida Nowakowska przekaże polskie punkty. Nie ukrywa ekscytacji

Dzień przed finałem Eurowizji Ida Nowakowska pochwaliła się swoją rolą podczas Eurowizji 2021 na Instagramie. W relacji udostępniła wpis, w którym jeden z fanów dopytywał o szczegóły prezentacji przyznanych przez Polaków punktów. Tancerka nie ukrywała podekscytowania finałowym występem.

Taaak. Nie mogę się doczekać! Do jutra EUROPE – napisała przejęta.

W sieci można także obejrzeć nagranie z jednej z prób, na którym ćwiczący moment prezentacji punktacji prowadzący wyczytują nazwisko Nowakowskiej. Na kilka godzin przed finałem konkursu Ida opublikowała także nagrania z ostatniej próby przed eurowizyjnym występem na wizji i zachęciła fanów do oglądania wydarzenia.

Słuchajcie, jesteśmy na ostatniej takiej mini naszej próbie eurowizyjnej. Koniecznie oglądajcie dzisiaj, start o 21. Jestem ciekawa, komu teraz kibicujecie i jestem ciekawa, komu polskie jury przyzna 12 punków. Więc bądźcie z nami dzisiaj, ściskamy – mówiła.

Ida Nowakowska już wcześniej przekazywała polską punktację podczas Eurowizji, ale była to wersja dziecięca. Wcześniej w głównym konkursie robił to Mateusz Szymkowiak.

Eurowizja 2021: Ida Nowakowska przekazała polskie punkty

Podekscytowana Ida Nowakowska w pięknej fryzurze i bluzce z printem przypominającym zebrę, przekazała, jak głosowali jurorzy w naszym kraju.

Polskie punkty na Eurowizji 2021:

  • 12 punktów – San Marino
  • 10 punktów – Islandia
  • 8 punktów – Portugalia
  • 7 punktów – Szwajcaria
  • 6 punktów – Izrael
  • 5 punktów – Włochy
  • 4 punkty – Malta
  • 3 punkty – Belgia
  • 2 punkty – Finlandia
  • 1 punkt – Rosja

Zgadzacie się z takim przydziałem punktów?


Ida Nowakowska jest gotowa na Eurowizję 2021

Ida Nowakowska jest gotowa na Eurowizję 2021

Ida Nowakowska jest gotowa na Eurowizję 2021

Ida Nowakowska jest gotowa na Eurowizję 2021

Ida Nowakowska jest gotowa na Eurowizję 2021

Ida Nowakowska jest gotowa na Eurowizję 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×