Szukaj

Tylko Piotr Schramm liczył się dla Edyty Górniak. Gwiazda u Magdy Mołek zdradziła nieznane historie z ich związku

Edyta Górniak o związku z Piotrem Schrammem

Edyta Górniak w programie Magdy Mołek o kulisach związku z Piotrem Schrammem. Gwiazda zdradziła nieznane historie. Wyjawiła, dlaczego był dla niej najważniejszym partnerem i z jakiego powodu nie zamieszkali razem. Czy dzisiaj Górniak żałuje rozstania z przystojnym prawnikiem? Przeczytaj najciekawsze fragmenty z programu W roli głównej.

Związek Edyty Górniak i Piotra Schramma był jednym z najpiękniejszych i najdłuższych w karierze gwiazdy. Para poznała się w 2010 roku. Przez ten czas diwa wielokrotnie opowiadała o silnym uczuciu jakim darzyła wówczas cenionego warszawskiego prawnika. Zakochanych mogliśmy podziwiać na salonach, a z wyznań Edyty wiemy, że razem snuli wspólne plany – planowali wspólne dziecko, w grę wchodził również ślub, dlatego sporym zaskoczeniem było oświadczenie, które trafiło do mediów czerwca 2014 roku. Para oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie.

Niemalże pięć lat po zakończeniu związku, Edyta Górniak wróciła wspomnieniami do czasów, gdy oparciem był dla niej Piotr. Okazją ku temu była wizyta w programie W roli głównej, w którym Magda Mołek zapytała diwę wprost:

Czy byłaś kiedyś obok swojego ideału, że mogło się to udać?

Górniak po chwili namysłu odparła:

Nie myślałam o tym. Teraz, gdybym miała tak na głos analizować, myślę, że najwięcej zrozumienia dla mojej osoby, mojej wrażliwości, dla muzyki, dla ludzi, empatii, mojej przestrzeni potrzebnej na to, żeby być kreatywnym artystą, zamiłowania do podróży, do tego, że jestem mamą, to myślę, że najwięcej miałam zrozumienia u Piotra Schramma. On był taką osobą chyba najbardziej, która dała mi jakby taką przestrzeń, że ja po prostu chciałam wracać na te nasze spotkania.

Gwiazda wyznała, że nigdy nie zamieszkała z Piotrem pod jednym dachem:

Nigdy nie zamieszkaliśmy razem będąc przez cztery lata w związku. Jeszcze wtedy nie chciałam. Jak poznałam się z Piotrem to ja byłam rok po rozwodzie, to było za wcześnie. Myślałam, że przyjdzie ten moment otwarcia się na to, żeby budować rodzinność i do końca tego nie dopuściłam.

Na pytanie o to, czy żałuje rozstania z Piotrem, Edyta odparła:

Nie. Ja myślę, że już na tamtym etapie byliśmy świadomi pewnych różnic między nami i byliśmy zgodni w tej niezgodności.

Edyta Górniak o związku z Mateuszem Zalewskim

Kolejnymi partnerami Edyty byli: irlandzki aktor William McKinney i polski kierowca rajdowy Mateusz Zalewski. Nawiązując do swojego ostatniego związku artystka wyznała:

W Polsce już nie mogę chodzić na randki. Kolejny ram mam przykład, że nie mam szans zbudować poważnych relacji z żadnym mężczyzną. Nie wiem co ja myślałam. W Polsce, w której patrzą na mnie tak, że przez pryzmat… Czasem idealizują sobie sytuację, czasem żyją według jakichś zasłyszanych legend, czasem sięgają trochę, bo to jest interesujące pozyskać uwagę osoby ogólnie uznanej za niedostępną. Nawet kilka razy w życiu w takich sytuacjach miałam poczucie wstydu przed sobą, że się dałam oszukać.

Edyta jest pewna, że do końca życia będzie singielką:

Z kalkulacji wynika, że będę singielką do końca życia, ale jest okej. Na pewno męska energia jest inna, jak wszystkie inne, ale to są najbardziej ryzykowne skrzydła jakie można sobie przyczepić, są najmniej trwałe, więc nie chcę się uzależniać od nich. Kilka razy byłam i spadłam z takiej skarpy.

Spodziewaliście się tak poruszających słów z ust Edyty? Warto też zobaczyć, co wyznała w rozmowie z naszym reporterem.

Szok! Zapłakana Edyta Górniak ZREZYGNOWAŁA z „Agenta”! Razem z nią odeszła jeszcze jedna gwiazda!

Edyta Górniak śmiertelnie martwi się o syna. Życie Allana może być w poważnym niebezpieczeństwie

Odmłodzona Edyta Górniak bez makijażu z uśmiechem wychodzi ze SPA! Efekty jej zabiegów są widoczne gołym okiem!


Edyta Górniak w programie Magdy Mołek

Edyta Górniak w programie Magdy Mołek

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Edyta Górniak Piotr Schramm

Fotografia: ONS.

Edyta Górniak Piotr Schramm

Fotografia: ONS.

Edyta Górniak Piotr Schramm

Fotografia: ONS.

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Fotografia: ONS

Edyta Górniak Piotr Schramm

Fotografia: AKPA.

Edyta Górniak Piotr Schramm

Fotografia: AKPA.

Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

All-ONS_2052836-paparazzi_Edyta_Gorniak_Piotr_Schramm_Allan_Krupa

Edyta Gorniak sprawdzila transport z meblami ktore przekazala dla domu dziecka Nastepnie wraz z Piotr Schramm odebrala syna Alana z szkoly W drodze do domy wstapili do sklepu gdzie kupil Alanowi wyprawke szkolna 03-09-2012 Warszawa

All-ONS_2052892-paparazzi_Edyta_Gorniak_Piotr_Schramm_Allan_Krupa

Edyta Gorniak obchodzila swoje urodziny z fanami w kawiarence dzien dobry tvn Czekal tam na nia tort balony i zyczenia Edyta rozmawiala z fanami robila sobie z nimi zdjecia i rozdawala autografy Potem gwiazda udala sie dohotelu aby udzielic wywiadu telewizji tvn Po skonczonej pracy piosenkarka udala sie na Powisle gdzie w restauracji czekal na nia jej partner wraz z synkiem Po zjedzonym posilku wszyscy we trojke poszli do auta i odjechali Artystka tego dnia miala znakomity humor 24-11-2012 Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

Czy lubisz Edytę Górniak?

×