Edyta Górniak ze szczegółami o zdradzie partnera: „Wynikiem zdrady było poczęcie”. Do tej pory odczuwa ból po tym, co jej zafundował

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak w ostatnim związku przeżyła ogromną traumę. Gwiazda została zdradzona przez partnera, a o wszystkim opowiedziała w rozmowie z tabloidem. To przykre, przez co przeszła. 

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd w historii polskiej muzyki. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość zawodowych sukcesów i od dekad zachwyca niesamowitym głosem. Przez lata obecności na scenie zgromadziła wokół siebie niezliczoną ilość fanów, którzy skrzętnie śledzą każdy jej krok. Artystka cały czas jest obecna w branży, a w ostatnich miesiącach często występuje na koncertach tematycznych organizowanych przez TVP.

Chociaż w muzycznie osiągnęła naprawdę wszystko, to niestety nie może się pochwalić szczęściem w miłości. Ma za sobą kilka głośnych związków, które zakończyły się niepowodzeniem. Jednym z nich było małżeństwo z Dariuszem Krupą. Para doczekała się syna Allana, którego gwiazda od lat wychowuje sama. Rozwód tych dwojga odbił się szerokim echem w mediach, ale to zakończenie innego związku najbardziej zabolało artystkę.

Edyta Górniak opowiedziała o zdradzie partnera

Edyta Górniak jest niezwykle utalentowana i bardzo wrażliwa. Wiele razy fani byli świadkami tego jak się wzrusza i nie potrafi powstrzymać łez w programach na żywo, czy na koncertach. Nic więc dziwnego, że nieudane związki przeżywa ze zdwojoną siłą. Szczególnie zabolała ją jednak zdrada partnera. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z Super Expressem. Ukochany artystki nie tylko odszedł do innej, ale też z nową kobietą spodziewali się dziecka.

Jedno z najgorszych doświadczeń, jakie człowiek może przeżyć, to poczucie zdrady. Wszelakiej: emocjonalnej, finansowej, duchowej, rodzinnej, przyjacielskiej, przez kogokolwiek. Uczucie bycia zdradzonym jest jedną z najtrudniejszych lekcji do odrobienia – wyznała Edyta.

Diwa bardzo długo leczyła złamane serce z tej miłości. Przyznaje, że chociaż wie, że nie był on wart jej uczuć, to takie przykre doświadczenia na zawsze pozostawiają trwałe ślady, które ciało pamięta.

Moje serce jest już OK. Ale nawet jak świadomie podejmiemy decyzję, że idziemy do przodu, że zostawiamy przeszłość za sobą i uwolnią się od tego głowa, serce, dusza oraz myśli, to ciało jest jak mapa i wszystko pamięta. Nawet jeśli już wiem, że ten człowiek nie był wart nawet jednej dziesiątej serca, które dostał ode mnie, to ciało i tak przechodzi turbulencje. Wydaje mi się, że poukładałam już wszystko w sobie. Natomiast moje ciało choruje. I to już bardzo długo. Ma swoje sposoby na to, by wyrzucać to, co przeżyłam – zwierza się w tabloidzie.

Edyta przyznała, że ze względu na to, że zdrada jej ukochanego zakończyła się ciążą, to odczuwała podwójny ból, który objawiał się nie tylko w jej emocjach, ale także odczuwała go fizycznie.

To są różne bóle fizyczne. Kiedyś stresy „chowałam” w brzuchu i bardzo mnie brzuch bolał. Potem „chowałam” na karku. Pewnie każdy z nas ma jakieś tam miejsce. I kiedy nastąpiła ta zdrada, dosyć trudna, bo wynikiem zdrady było poczęcie, to było totalnie traumatyczne i bardzo, bardzo głębokie – opowiedziała.

Gwiazda przyznała się również do tego, że pomimo upływu czasu nadal nie czuje się dobrze, myśląc o przeszłości.

Żeby przeżyć to, musiałam przywdziać energetyczną skorupę. Mój organizm się tak mocno spiął, że dostał swego rodzaju wewnętrznego zakwasu. Uwalnianie tego na przestrzeni czasu jest jak leczenie wewnętrznych siniaków. To jest takie dziwne… W tych traumach jest tak, że nie leci krew, nie można opatrzyć, nie ma maści, nie ma leków. To, co się stało w organizmie, potrzebuje czasu na uwolnienie. Mam czasem takie dni, że jestem totalnie obolała.

Od tamtych wydarzeń minęło już ponad dwa lata, a artystka nie jest gotowa na kolejną miłość i boi się ponownie zaufać i oddać serce innemu mężczyźnie.

Jak nas potrąci samochód, mamy wypadek, co jest bardzo traumatyczne, to potem boimy się wsiąść do samochodu i trzeba to przewalczyć. To jest chyba coś takiego – wyznaje.

Trzeba przyznać, że tak trudne doświadczenie musiało bardzo zranić ponadprzeciętnie wrażliwą artystkę. Miejmy nadzieję, że jej serce jeszcze zdoła zabić mocniej i ułoży sobie życie u boku prawdziwej miłości.


Edyta Górniak z nowym partnerem

Edyta Górniak z nowym partnerem

Edyta Górniak Piotr Schramm

Fotgrafia: ONS.

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Komentarze

 • MIMI pisze:

  TO MUSI BYĆ FAJNY KOLEŚ I PEWNIE JEST SZCZĘŚLIWY, SKORO ZNOWU I ZNOWU GO OCZERNIA. CO ZA WREDNA BABA. ONA SIE Z NIM TYLKO SPOTYKAŁA, A NIE BYŁA JEGO ŻONĄ.

 • Gość pisze:

  No i po co opowiada te kolejne głupoty???

 • Gość pisze:

  Niedojrzała egzaltowana nieempatyczna skupiona na sobie, od takich problemów bierze się nogi za pas

 • skradnij wreszcie to niebo pisze:

  Pani Edyto. Gdy poznasz kogoś, kto będzie też chciał poznać Ciebie, wytrwaj w ciszy i otocz ten czas szacunkiem. Nie wpuszczaj obcych w tę przestrzeń i nie wypuszczaj emocji na zewnątrz. Zachowaj tą cząsteczkę kosmosu tylko dla was dwojga. Bądź cierpliwa i buduj. Budujcie. A gdy firanki zostaną zawieszone, zaprosicie gości na parapetówkę. Drzwi będziecie otwierać we dwoje.
  Masz w sobie wiele mądrości i swoich decyzji nie powinnaś konsultować z tłumem ludzi… po co? Zaskocz ich raczej i patrz jak się wiją.

 • Gość pisze:

  Taki live jak mówi klasyk mlny takich ogarnij sie nawet ciecie prezesa mają wiecej godnosci przynosząc kanapki waźne płacą a kebab cola paliwo gratis ha ha i to tyle

 • Gośćibkbnikb pisze:

  Edytko, to się zaczęło dużo, dużo wcześniej, twój tata!

 • Gość pisze:

  Poznaje facet odrobioną laskę, kttora zna z ekranu, na którym czasami nieźle śpiewa, a potem ta laska zaczyna mówić i czar pryska. Nie pozostaje nic innego, jak szybko brać nogi za pas…

 • Gość pisze:

  Ale ze niby ktory to zrobil ?

 • Gość pisze:

  Edyto fakt kobiety wrazliwe czesto trafiaja na paskudnych niedojrzalych chloptasiow

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×