Eurowizja 2023. Edyta Górniak dostrzegła szatańskie wpływy w aktywności hejterów. Ma dla nich konkretne przesłanie

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak padła ofiarą zmasowanej krytyki. Wszystko przez rolę jurorki w preselekcjach do Eurowizji. Diwa wydała oświadczenie, w którym powiązała zachowanie hejterów z – uwaga –... knowaniami szatana.

Edyta Górniak to gwiazda, której nie trzeba przedstawiać. Zaczynała karierę pod koniec lat 80. W 1994 roku zajęła drugie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji w Dublinie. Wykonała na nim piękny utwór pt. To nie ja!. Do tej pory żaden Polak nie zbliżył się nawet do tego pułapu. 50-latka nigdy nie ukrywała tego, że jest wierzącą i praktykującą chrześcijanką.

Nie ma słów, które zdołałyby przeprosić. Za niewdzięczność i niewierność Tobie, za brak zrozumienia i lenistwo, za obojętność i pogardę ludzkości wobec Świętości. Czas sprawiedliwości i przywrócenia równowagi w przestrzeni Serca i w całym Wszechświecie jest już konieczny. I od dawna potrzebny. Abyśmy odkleili się od tego, co nieprawe i nieprawdziwe. Panie Jezu Ufam Tobie. Miej Nas, dzieci Boże w Opiece i Łasce, kiedy nastanie Nam spojrzeć w Sumienie. Nikt się przed tym spotkaniem nie uchowa. Nieważne jakich słów dobierze. Mamy słabość nie wierzyć w to, co proste. Szukamy prawdy w zawiłościach, a to przecież za daleko… Ufam Tobie  Całym Sercem Dziękuję za Twoje Miłosierdzie dla Nas… AMEN – napisała swego czasu pod adresem Jezusa.

Diwa miewa jednak wątpliwości, jeżeli chodzi o samą instytucję, jaką jest Kościół katolicki.

(…) Kościół wymaga uzdrowienia. Jest zniszczony i obciążony historią, kłamstwami, sztucznie wykreowanymi religiami i rytuałami. Dziękuję za to pytanie – szczerze napisała na jego temat.

Edyta Górniak padła ofiarą ataków

Przed kilkoma dniami uduchowiona wokalistka przewodziła jury preselekcji do Eurowizji 2023 w Liverpoolu. Konkurs wygrała Blanka (Solo). Fani pozostałych uczestników konkursu zaczęli po tym tworzyć teorie spiskowy, jakoby to Górniak zmanipulowała wyniki preselekcji. Rzekomo Allan Krupa, syn diwy, znał wcześniej Blankę i przez to wpływał na mamę.

Rzecz jasna, Allan zdementował plotki na ten temat.

Nikogo nie faworyzowałem, bo najzwyczajniej nikogo tam nie znałem – przekazał w oświadczeniu, dodając: Nasza relacja z Blanką wygląda następująco: nie wiedziałem, kto to jest. Do czasu, aż wygrała. Po wszystkich występach podchodzi do nas Blanka, ja myślałem, że to jakaś tancerka, pyta, czy może się dosiąść, a ja mówię: no spoko, siadaj. Potem, jak już było pokazywanie tego, kto wygrał z głosów jury, to zobaczyliśmy, że to ona.

Później swój komunikat wydała Edyta.

Drodzy hejterzy, którzy odebraliście radość wczorajszemu zwycięzcy, a także zdominowaliście agresją całą uwagę od wszystkich pozostałych wspaniałych uczestników, posądzając o oszustwo wszystkich jurorów, w tym mnie, a nawet mojego syna – mój apel do Was. Gdybyście taką samą gorliwością mówili o miłości, co mówicie o nienawiści, nie byłoby wojen tym pięknym świecie. Bo wojny zaczynają się w nienawidzącym sercu. Istnieje wiele języków komunikacji – zauważyła.

Edyta Górniak o diabelskich knowaniach

W weekend Edyta podzieliła się kolejną garścią swoich przemyśleń na temat internetowych złośliwców.

Dobry wieczór, kochani. Takie mam refleksje z ostatnich siedmiu dni, mniej więcej. Taki rollercoaster przeszłam trochę… – zaczęła.

Dodała, że – jej zdaniem – za ostatnimi zawirowania stoi… szatan, który manipuluje ludźmi:

 Co jak co, ale ten antychryst to inteligenta bestia – trzeba przyznać. Te systemy przeciwko człowiekowi sprytnie wymyślił.

Jego działalność ma rzekomo wpływać na to, jak wygląda dzisiejsze społeczeństwo: rodzice mają coraz mniej czasu dla dzieci:

Wiadomo, że najłatwiej jest ukształtować człowieka młodego, czyli trzeba sięgnąć po dzieci. Zniszczyć człowieka na początku jego edukacji intelektualnej, emocjonalnej i duchowej. Wystarczy zabrać mu rodziców, spowodować, żeby rodzice nie mieli czasu dla dzieci, skusić się, żeby ludzie chcieli żyć ponad stan, a potem podpowiedzieć im: „Ej, słuchaj, weź sobie kredyt, przecież spłacisz tam na spokojnie 30 lat”. I ludzie muszą brać jedną, drugą, trzecią pracę, i nie ma rodziców w domu.

Taka obojętność ze strony rodziców negatywnie wpływa na zachowanie i emocje pociech, które szukają pocieszenia w hejtowaniu innych osób:

I co dzieje się potem? Potem dzieje się tak, że osoby, które wypełnione są goryczą po brzegi, nie są w stanie udźwignąć sami samotności, żalu, przygnębienia, rozczarowania i muszą przerzucić to na czyjeś ramiona, żeby pozornie dać sobie uczucie ulgi i wtedy każda okazja jest wystarczająco dobra, żeby ten ciężar na kogoś przerzucić.

Diwa w dalszej części oświadczenia wybaczyła krytykantom.

Edyta Górniak odpuszcza hejterom

Pod koniec wystąpienia 50-latka powiedziała bezpośrednio do hejterów:

Chciałam powiedzieć, że z głębi serca wybaczam wszystkim, którzy uderzyli nieświadomie w mojego syna, w jego ukochaną, we mnie.

Edyta jest za to bardzo dumna z tego, w jaki sposób zachowują się jej słuchacze.

Jestem bardzo dumna ze wszystkich moich prawdziwych fanów, że nigdy nie wyrażacie siebie w sposób agresywny, że jesteście przykładem dla innych społeczności i fanklubów, jak można rozmawiać – podsumowała ich działalność.

Edyta Górniak ostrzega przed szatanem

Nie po raz pierwszy diwa wypowiada się na temat „sił ciemności”. Przed ubiegłorocznym Halloween zasugerowała, że każdy, kto wierzy w Boga, powinien też uznać istnienie jego przeciwnika – diabła.

Łatwo zauważyć, że na świecie istnieją wszelkiego rodzaju rytuały, gdyż ludzie szukają dodatkowych mocy. Dla uzdrowienia, dla kreacji lub destrukcji. Dla bliskości z tymi, którzy opuścili świat fizyczny. Każdy z tych rytuałów ma inne symbole i inny język. Komercyjna zabawa w straszenie, ma zawsze jeden kierunek i jeden skutek. Jest to tylko kwestia czasu, kiedy „zabawa w śmierć, krew i w duchy ciemności” otworzy przestrzeń dla nieproszonych gości. Nawiedzone domy bardzo trudno uwolnić. Jeśli wierzysz w Jednego Stwórcę, w Boga, to musisz także respektować Szatana. Urósł w siłę dzięki bezmyślności ludzkiej. Widzimy to szczególnie od prawie 3 lat. A ludzie, jakby mało było im bólu i cierpienia, tworzą kolejną przestrzeń opartą na tej samej vibracji. Istota antychrysta nie rozróżnia komercji od prawdy. I z radością przyjmie każde zaproszenie – napisała.

Więcej przeczytacie tutaj.

Edyta Górniak dla Jastrząb Post o Blance

Diwa porozmawiała z naszą reporterką tuż po zakończeniu preselekcji. Zdradziła swoje zdanie na temat zwycięstwa Blanki:

Postawiło na nią jury i cała Polska. Bo jest to wynik zgodny z telewidzami i jest to niezwykłe. Ja myślałam, że jednak my jurorzy sugerowaliśmy się różnymi rzeczami, trochę zaglądaliśmy sobie przez ramię, ale nie tak do końca, nie chcieliśmy się wzajemnie sugerować wyborami. Natomiast oczekiwałam tego, że będzie przewrót, że smsy widzów przeważą, a okazaliśmy się zgodni.

Edyta wie, że nie da się uszczęśliwić wszystkich:

Może nie wszyscy są zadowoleni, bo trudno, żeby wszyscy byli. Musieliśmy wybrać z 10 uczestników jednego. Na szczęście mój przywilej bycia przewodniczącą jest bardziej przywilejem, niż faktycznie ostatecznej decyzyjności, natomiast muszę powiedzieć, że jestem szczęśliwa, że widzowie wybrali tak, jak jury, co się praktycznie nie zdarza. Myślę, że świadczy to o tym, że ludzie potrzebują czegoś słonecznego, takiego powiewu światowego, bo Blanka ma w sobie coś bardzo współczesnego, coś co brzmi dobrze w radiach różnych krajów. W tym utworze powstało coś takiego, co daje międzynarodowość, lekkość, słoneczność, wakacje i jakiś taki fajny flow. Myślę, że ludziom brakuje czegoś optymistycznego w tych wszystkich dramatach, które nas otaczają i myślę, że to mogło spowodować, że ten utwór był najbardziej słoneczny i za tym poszli ludzie.


Edyta Górniak o pierwszej miłości

Edyta Górniak o pierwszej miłości

Edyta Górniak - Eurowizja 2023. Preselekcje

Edyta Górniak - Eurowizja 2023. Preselekcje

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Komentarze

 • Gość pisze:

  Odleciała

 • Gość pisze:

  Szanowni . Ciezko zrozumiec to zaplatanie z poplataniem i odkrecanie ,zakrecanie i odplatanie Nie rozumiem , bo juz nie chce zrozumiec wypowiedzi Szanownej Pani. Nie nosilabym futer i oplywala w luksusach ,a jednoczesnie zyla 4000 lat i doslownie nic nie zrobila konstruktywnego dla czlowieka ,zwierzat ,czy ziemi. Krytyka ,a agresja , ,falsz ,a prawda ,chyba sie roznia.

 • Gość pisze:

  Ty edytko wybralas taki poziom.do konca zycia powinnas sie tego wstydzic, a raczej tego ze zastosowalas sie do odgornego prikazu i jeszcze podskakujesz.bardzo sie ponizylas

 • Gość pisze:

  Edzia, przestań bełkotać i się zamknij, bo jak dalej polecisz tym tekstem, to w końcu ciebie zamkną.

 • Gość ewa pisze:

  Niech ta Górniak nie pogrąża się z głupotą

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×