Szukaj

Edyta Górniak dała swój ostatni koncert! Na otarcie łez przekazała wspaniałą wiadomość prosto ze sceny!

Edyta Górniak chwilę po swoim ostatnim koncercie sprawiła, że fani zasypali ją mnóstwem pytań na Instagramie. Artystka tuż po zakończeniu muzycznego show zapowiedziała, że po swoim urlopie wróci z nowym singlem! 

Edyta Górniak to jedna z niewielu artystek, które mogą pochwalić się czerooktawową skalą głosu. Diwa podczas ostatniego koncertu w Kazimierzu Dolnym zrobiła naprawdę wielkie show! Nagłośnienie było perfekcyjne, obsługa multimedialna na najwyższym poziomie, a wisienką na torcie były efekty wizualne przypominające te z koncertów zagranicznych gwiazd, takich jak Madonna czy Beyonce. Wspaniały wokal piosenkarki było słychać w całym mieście. Co prawda przed koncertem artystka miała kilka prób, na których wystąpiła w dość luźnej stylizacji, ale wieczorem zachwyciła fanów nie tylko wyjątkową kreacją.

Fani byli podekscytowani do tego stopnia, że nie potrafili wykrztusić z siebie ani słowa, gdy w przerwie pomiędzy jednym a drugim hitem artystka wyjawiła skrywany od tygodni wielki sekret. Edyta powiadomiła ze sceny, że jest to jej ostatni koncert przed zaplanowanymi dawno temu wakacjami, ale zaraz po chwili wypoczynku wróci do fanów z prawdziwą niespodzianką. Okazuje się, że Górniak pracuje nad nowym singlem, który jak sama zapowiedziała będzie miał premierę tuż po jej urlopie.

Diwa naładowana pozytywną energią i promieniami słonecznymi pojawi się już 14 sierpnia na Sopot Top Of The Top Festival organizowanym przez TVN z prawdziwą, muzyczną petardą! Wszyscy są maksymalnie podekscytowani i zastanawiają się w jakim klimacie będzie jej najnowszy singiel.

Fani Edyty Górniak nie mogą już się doczekać i zadają sobie w głowie wiele pytań oraz szukają w Internecie choćby fragmentu utworu. Niestety musicie uzbroić się w cierpliwość, bo artystka pilnuje tego kawałka jak oka w głowie. Najchętniej zamknęłaby plik muzyczny w bankowej skrytce, żeby tylko nie ulec żadnej z próśb, które otrzymuje na Instagramie od swoich licznych wielbicieli i nie zaprezentować nawet jednej sekundy utworu jeszcze przed oficjalną premierą.

Czekamy!

Zobacz: Edyta Górniak wystąpiła na scenie w samej piżamie! Gwiazda nie zdążyła włożyć spektakularnej sukni, a i tak wyglądała zjawiskowo! [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak drży o zdrowie swojego syna! Allanek aż na 3 tygodnie ucieka spod skrzydeł zatroskanej matki! Szykuje się ostra impreza nad morzem!

Zobacz: Wzruszona do łez Edyta Górniak w stroju anioła rozłożyła na łopatki całe Opole! Diwa zaśpiewała z Krzysztofem Cugowskim!


Edyta Górniak w Kazimierzu Dolnym

Edyta Górniak w Kazimierzu Dolnym

Edyta Górniak w Kazimierzu Dolnym

Edyta Górniak w Kazimierzu Dolnym

Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak – Opole 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×