Dominika Tajner i Michał Wiśniewski znowu razem! Małżonkowie pozują w objęciach na wspólnej imprezie!

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski pokazali pierwsze wspólne zdjęcia od czasu ogłoszenia informacji o rozstaniu! Para wystąpiła razem podczas jednego z koncertów. Jak obecnie wygląda ich relacja?

4 sierpnia w Borkach-Kosach zorganizowano obchody 20. rocznicy blokad rolniczych. Z tej okazji odprawiono mszę świętą w intencji ś.p. Andrzeja Leppera. Po mszy odbyły się koncerty Michała Wiśniewskiego i Zenka Martyniuka. A wisienką na torcie był fakt, że całą plenerową imprezę poprowadziła Dominika Tajner, z którą lider Ich Troje jest w trakcie rozwodu. Wiśniewski wstępnie odwołał swój udział w biesiadzie rolniczej, robiąc swoim oświadczeniem sporo medialnego zamieszania.

 W związku z pojawieniem się w sieci plakatów, dotyczących występu Michała Wiśniewskiego w Borkach-Kosach 4 sierpnia 2019 roku, informujemy, że tam nie wystąpimy, ponieważ nie została podpisana umowa koncertowa z organizatorami. Nie po raz pierwszy w historii (i pewnie nie ostatni) ktoś bez zgody posługuje się naszym wizerunkiem. Niestety – czytamy w oświadczeniu na facebookowym profilu Michała Wiśniewskiego.

Ku radości fanów, w dniu koncertu pojawiła się nowa informacja o tym, że Michał zmienił zdanie i ostatecznie zdecydował się zaśpiewać swoje największe przeboje w Borkach-Kosach:

Z przyczyn od nas niezależnych nie odbędzie się planowany na 5 sierpnia 2019 roku koncert w Świnoujściu. Przepraszamy tych, którzy planowali się tam z nami zobaczyć.
Aleee nie ma tego złego bo… w niedzielę 4 sierpnia widzimy się w Borkach – Kosach
– napisał Wiśniewski.

Po takich zawirowaniach okazało się finalnie, że Michał wystąpił na słynnym już koncercie, dodatkowo spotkał się ze swoją czwartą żoną Dominiką. Para zapozowała nawet do wspólnego zdjęcia, na którym widać, że ich relacja jest co najmniej poprawna, a po ich wcześniejszych zwadach i kłótniach raczej nie ma śladu. Czy oznacza to, że wspólny występ podczas 20. rocznicy blokad rolniczych pogodził zwaśnione dusze małżonków?

Dominika zrobiła sobie również piękną fotkę z królem disco–polo, Zenkiem Martyniukiem.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Qczaj wydał zaskakujące oświadczenie w temacie swojego związku z Dominiką Tajner! Trener spotkał się już z przyszłym teściem!

Zobacz: Dominika Tajner dorgzyła Michałowi Wiśniewskiemu nagraniem z przystojnym partnerem! Twierdzi, że to jej nowa miłość!

Zobacz: Mamy wielkie pojednanie! Dominika Tajner-Wiśniewska poprowadzi… koncert Michała Wiśniewskiego na festynie!


Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu

Dominika Tajner-Wiśniewska zapowiedziała koncert Zenka Martyniuka

Dominika Tajner-Wiśniewska zapowiedziała koncert Zenka Martyniuka

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×