Szukaj

Dawid Podsiadło na koniec roku przeszedł metamorfozę. Wydała go Daria Zawiałow

Dawid Podsiadło przyzwyczaił wszystkich do wąsika w hiszpańskim stylu. Na ostatnich zdjęciach jednak zarostu brak. Fani oniemieli i prawie nie poznali idola.
Dawid Podsiadło - przed metamorfozą

Dawid Podsiadło - przed metamorfozą

Dawida Podsiadło znają wszyscy fani muzyki. Jest bardzo charakterystycznym artystą. Zdecydowanie wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. Nie tylko jego twórczość jest oryginalna, ale też ma swój własny, oryginalny styl, którego elementem do tej pory był zawadiacki wąsik.

Niedawno artysta towarzyszył innej gwieździe muzyki, Darii Zawiałow, podczas jej  koncertu. To własnie ona podzieliła się z fanami fotografią z Dawidem, a kiedy fani zdjęcie zobaczyli, to oniemieli. Muzyk pozbył się zarostu!

Dawid Podsiadło – jak wygląda bez wąsika?

Dawid Podsiadło pojawił się podczas czwartkowego koncertu Darii Zawiałow, która zachwycona jego obecnością, udostępniła na Instagramie wspólną fotografię.

Dawid pokazał się bez swojego słynnego już wąsa. Tak, piosenkarz zgolił zarost. Metamorfoza bardzo go odmłodziła, a fani są w szoku.

Taki KOLO dzisiaj wystąpił z nami w Stodole. @dylanwishop jesteś największa petarda! Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego zakończenia trasy! Dziękujemy Wam wszystkim za trasę Helsinki!!!  – napisała Zawiałow, a wszyscy skupili się na twarzy Podsiadło.

Dawid Podsiadło bardzo zaskoczył wszystkich taka nagłą zmianą. Fani już przyzwyczaili się do tego, że wąsik jest stałym elementem jego wizerunku.

  • Nie poznałam go bez wąsa.
  • Matko, nie poznałam go na tym zdjęciu.
  • Gdzie Dawid zgubił wąsa?
  • Ja się pytam, gdzie się podział wąs?

Przyłączamy się do pytań: No, i jak tak beż wąsa teraz będzie?

Zobacz: Dawid Podsiadło zaszyfrował ważne wiadomości w piosenkach “Małomiasteczkowy” i “Nie ma fal”! O czym tak naprawdę zaśpiewał?


Dawid Podsiadło bez wąsa

Dawid Podsiadło bez wąsa

Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow

Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow

Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow

Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×