Daria Zawiałow mocno ścięła włosy: „Małe zmiany”. Małe? Chyba ogromne! I zdecydowanie na plus

Daria Zawiałow, nowa fryzura

Daria Zawiałow, nowa fryzura

Daria Zawiałow ścięła włosy. Gwiazda zdecydowała się na radykalną metamorfozę, którą sama określiła mianem "małej". Teraz wygląda jeszcze lepiej.

Daria Zawiałow to nie tylko fantastyczne możliwości wokalne, ale także ciekawa i intrygująca osobowość. Do niedawna charakterystycznym elementem jej wyglądu były długie blond włosy. Wokalistka jednak postanowiła się z nimi pożegnać. Nie tylko znacząco je skróciła, ale też lekko przyciemniła kolor. O metamorfozie krótko napisała na swoim Instagramie:

Małe zmiany!

Fanie nie uwierzyli w te „małe zmiany”. Jedna z internautek wyliczyła, że Daria pozbyła się około 15 centymetrów włosów.

Wiadomo, że gwiazda szykuje reedycję swojej ostatniej płyty Helsinki, wydanej w marcu br. Być może ta radykalna zmiana jest częścią promocji nadchodzącego wydawnictwa?

View this post on Instagram

Małe zmiany!

A post shared by Daria Zawiałow (@zavialovd) on

Kim jest Daria Zawiałow?

Daria pochodzi z Koszalina. Jako nastolatka uczęszczała do tamtejszego Centrum Kultury na zajęcia muzyczne w Mini Studiu Poezji i Piosenki. Po ukończeniu gimnazjum wyjechała do Warszawy, gdzie we wrześniu 2008 roku podjęła naukę w liceum o profilu muzycznym.

Dzięki udziałowi w Szansie na sukces dowiedziała się o przesłuchaniach do chórków Maryli Rodowicz. Wygrała castingi i występowała u boku królowej polskiej estrady przez kolejne dwa lata. W 2016 roku wzięła udział w konkursie Debiuty w Opolu z piosenką Malinowy chruśniak. I wygrała! Zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Polskiego Radia. To była przepustka do sławy.

Daria Zawiałow na festiwalu w Opolu 2016

Daria Zawiałow na festiwalu w Opolu 2016

Czy sukces zmienił Darię Zawiałow?

Artystka wydała dwa albumy. Obie zdobyły status Złotej Płyty. Ma na swoim koncie aż 6 nominacji i dwie nagrody Fryderyka. Jak sama twierdzi, sukces jej nie zmienił. Zmieniła się tylko wizualnie i to… z powodu choroby.

Jeszcze kilka lat temu byłam o 20 kg grubsza. Dopiero kiedy zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy i zaczęłam o siebie dbać (nie jem pszenicy), schudłam – przyznała się w wywiadzie dla miesięcznika Elle.

Daria Zawiałow na okładce ELLE

Daria Zawiałow chwali się wywiadem dla ELLE

Wszystko wskazuje na to, że przed Darią Zawiałow długa i ciekawa kariera. Jej nowa fryzura może nie wszystkim przypadnie do gustu, ale przecież zdecydowanie ważniejszy jest jej głos i talent. A włosy? Włosy odrosną…


Daria Zawiałow ma krótkie włosy

Daria Zawiałow ma krótkie włosy

Daria Zawiałow ma krótkie włosy

Daria Zawiałow ma krótkie włosy

Daria Zawiałow ma krótkie włosy

Daria Zawiałow ma krótkie włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×