Ziścił się koszmar Zenka. Daniel Martyniuk został SKAZANY. Jaki wyrok usłyszał syn gwiazdy disco-polo?

Zenon Martyniuk i Daniel Martyniuk

Zenon Martyniuk i Daniel Martyniuk

Spełnił się największy koszmar Zenka! Jego jedyny syn, Daniel Martyniuk, został prawomocnie skazany przez sąd. Jaki wyrok usłyszał?

Daniel Martyniuk to jedyny syn Zenka Martyniuka Danuty Martyniuk. 32-latek jest bohaterem wielu skandali. Tabloidy chętnie się rozpisywały na temat jego głośnego rozstania z żoną i hulaszczego trybu życia. W ostatnich miesiącach Daniel nieco się uspokoił. Informował o tym zresztą sam Zenek, który potwierdził, że jego dziecko znalazło pracę:

Daniel naprawdę się ogarnął. Praca na morzu rzeczywiście go cieszy. W końcu robi to, co kocha i nie narzeka, że jest ciężko. Z pierwszego rejsu wrócił zadowolony i wyciszony. Trochę odpoczął i wyruszył w kolejny.

Młody Martyniuk miał też porzucić używki i poważnie wziąć się za uprawianie sportu:

Znowu zaczął biegać. Nawet po pokładzie, gdy skończy pracę. A w przerwie między rejsami w ogóle go nie ciągnie do używek. Gdy był u nas w domu nie było z nim żadnych problemów.

Wkrótce potem Daniel dodał zdjęcie z byłą żoną. Nic nie wskazywało na nim, by się nie dogadywali. Możecie je zobaczyć TUTAJ. Szczęście Zenka nie trwało jednak długo. Dwa miesiące temu jego syn pozował w internecie z alkoholem i papierosem. Wkrótce potem dodał na InstaStory fotkę półlitrowej butelki wódki. Okazuje się, że tamte sytuacje były dopiero zwiastunami większego nieszczęścia!

Daniel Martyniuk skazany! Jaki wyrok usłyszał?

W marcu bieżącego roku Sąd Rejonowy w Białymstoku skazał Daniela na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata, dał mu zakaz kierowania pojazdów na sześć lat i grzywnę w wysokości 10 tysięcy złotych. Była to kara za naruszanie przez niego sądowego zakazu prowadzenia samochodu. Daniel i jego obrona nie zgodzili się z wyrokiem. Jego mecenas odwołał się od niego. Uznał, że kara jest niewspółmierna do popełnionych przez niego czynów..

Sędzia Sądu Okręgowego w Białymstoku Marzanna Chojnowska podtrzymała wcześniejszy wyrok. Uznała, że jest on „sprawiedliwy” i „uczciwy”. Jak wyjaśniła:

Kwalifikacja prawna czynów i przyjęty przez sąd rejonowy tzw. zbieg przestępstw był prawidłowy, wyrok jest sprawiedliwy i uczciwy.

Odniosła się też do twierdzeń Daniela, która argumentował wcześniej, że nie jest przyzwyczajony do jazdy środkami komunikacji publicznej i musi mieć „prawko”, bo pomaga mu ono w spotkaniach z córką i wykonywaniu pracy:

(…) być może będzie pan musiał przyzwyczaić się i do tej nielubianej jazdy pociągiem (…). Ale orzeczony zakaz jest tylko i wyłącznie utrudnieniem w pana przyszłym życiu. Nie uniemożliwia panu dalszego rozwoju zawodowego, nie utrudnia kontaktów z córką, a tylko i wyłącznie będzie wymagał podjęcia większych starań z pańskiej strony i zrezygnowania z komfortu dojazdu samochodem przez siebie kierowanym

Chwilę później dodała jeszcze bardziej dosadniej:

Kara musi być na tyle dotkliwa, na tyle przez pana odczuwalna, żeby pan przeprowadził proces myślowy i stwierdził, że dolegliwość i nieuchronność tejże kary musi spowodować to, że pan zmieni swoje postępowanie (…) Nie, ten wyrok nie jest dla pana krzywdzący.

Cóż, Daniel będzie się musiał pogodzić z wyrokiem, gdyż jest on prawomocny. Celebryta pozwolił na udostępnianie swojego wizerunku i danych.


Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Komentarze

 • zyta pisze:

  no właśnie co to za celebryta

 • GośćTerka pisze:

  Jaki to celebrytka kolek i tyle

 • Gość pisze:

  Urodę to ten buraczek ma niestety po mamusi, zwykłe buraki i po co to komentować w ogóle ,samo dno

 • Bożena pisze:

  Co to za kara, może lepiej aby śpiewał repertuar ojca, a może prace społeczne w szpitalu ,domu seniora.
  Tego pana trzeba nauczyć pokory.
  Kara nie może być nagrodą.

 • Gość pisze:

  Z tego lowelasa już nic nie będzie to głupek!!!

 • Gość pisze:

  Tatusiek zarobił na tej wiejskiej przytupance i pchał w nieroba..
  Jemu odwaliło z nadmiaru kasy,
  myślał że jest księciem, żył jak król
  i co rusz odwalał numery – myśląc,
  że tata „muzyk” wszystko kupi…
  Teraz nie rozumie, że jak to, on nie będzie mógł szaleć nowymi furami?
  Zawsze szalał po pijaku A teraz nie może? A jazda MPK ..? To już w ogóle jest nie do pomyślenia. Normalnie szok, co ten upadły „król” ma w tym pustym, przepitym łbie. Fota jak to „zmienił” się mówi wszystko. Czerwona, nachlana morda , widać, że dobrze grzeje na morzu. Nic dobrego z niego nie będzie. Dobrze, że była żona zostawiła to coś – szkoda jej i córeczki życia by było. Degenerat i tyle..

 • Gość pisze:

  ale obleśny typ

 • Gość pisze:

  Rozpuszczony chłoptaś !!

 • Gość pisze:

  Taki live ja pierd..le nie wierze way way way masakra normalnie jest mln raźy gorzej ale czego się nie robi dla bldów źycie kiepskie ale toczy się dalej a przynajmniej ema będzie polska – kamerun 1:0 gramy dalej i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live ja pierd..le nie wierze way way way masakra normalnie jest mln raźy gorzej ale czego się nie robi dla bldów źycie kiepskie ale toczy się dalej a przynajmniej ema będzie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×