Szukaj

Nie milkną echa głośnej afery z synem Martyniuka. Kolejne doniesienia rzucają nowe światło na całą sytuację

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk nagrał wideo, w którym dominują wyzwiska. Gdy wrzucił je do sieci, zainteresowała się nim kolorowa prasa, która donosi, że syn Zenka Martyniuka wybrał się do Warszawy. Co tam robił?

Daniel Martyniuk przed Wielkanocą trafił do aresztu. Zza krat wyszedł chwilę przed terminem, tuż po tym, jak wpłacono pieniądze za kaucje. Syn Zenka Martyniuka obiecał poprawę. Wyjechał z rodzicami do ich domu w Puszczy Białowieskiej. Uspokoił się i zajął się fotografią, a także ponoć obiecał Danusi i Zenkowi, że jego wybryki się nie powtórzą:

Obiecał im poprawę – zdradził bliski znajomy rodziny Faktowi.  – Spędzają razem mnóstwo czasu. Rozmawiają, spacerują. Ostatnio byli w Białowieży.

Daniel Martyniuk pojechał do Warszawy nieprzypadkowo

Chociaż wydawałoby się, że Daniel Martyniuk nie rzuca słów na wiatr, kilka dni temu media obiegło niepokojące nagranie. Daniel cały czerwony na twarzy, rzuca groźby. W krótkim czasie okazało się, że syn Zenka Martyniuka wybrał się do Warszawy.

Se.pl donosi, że Daniel postanowił zaszaleć. Tabloid podaje, że obsługa wyprosiła go z dwóch klubów za niestosowne zachowanie. O tym, że taka sytuacja miała miejsce, potwierdził Michał Michalski, CEO newonce.media. Powiedział, że Martyniuk został wyproszony z ogródka newonce.baru, i musiała interweniować ochrona:

Wspomniany jegomość obrażał barmana, rzucał w niego monetami (niestety, w kwocie niewystarczającej do zakupu pożądanego produktu), a także przewracał się na gości siedzących na leżakach. Nie muszę dodawać, że tego rodzaju prymitywne zachowania są w naszym barze (jak pewnie w każdym innym cywilizowanym miejscu) absolutnie nieakceptowalne – powiedział Pudelkowi.

Syn Zenka Martyniuka wybrał się do sklepu odzieżowego, gdzie został potraktowany gazem łzawiącym za awanturę, której się dopuścił. Później tę samą markę wymieniał w swoich relacjach na Instagramie. Właściciel zapowiada, że cała sprawa w związku z groźbami i wyzwiskami może trafić do sądu:

Nie mam pojęcia, o co temu panu chodzi. Nie znam go. Być może mnie z kimś pomylił – mówi właściciel sklepu w rozmowie z se.pl.

Dlaczego Daniel Martyniuk pojechał do Warszawy? Kolejne doniesienia rzucają nowe światło na całą sprawę. Osoby z otoczenia Daniela donoszą, że przyjechał do stolicy nagrać piosenkę w ramach hot16challenge2, która trafiła do sieci kilka godzin przed awanturą. Jak donosi informator Super Expressu, po zakończeniu nagrań Martyniuk nie wrócił grzecznie do hotelu:

Wyjechał z domu, żeby nagrać w stolicy piosenkę, ale on po zarejestrowaniu nagrań wolał się trochę pobawić i skończyło się burdą. Poczuł się ważny, myślał, że jak nagra pioseneczkę, to zwojuje świat i zrobi karierę co najmniej na miarę Zenka.

Informator tabloidu dodał, że Daniel otacza się nieciekawym towarzystwem. Podobno nie ma nawet jednego porządnego kolegi. Podobno wszyscy się od niego pousuwali, gdy zobaczyli, że lepiej bawi się wśród towarzystwa, które lubi używki.


Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk - groźby na Instagramie

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×