Szukaj

Cristiano Ronaldo zapuścił włosy. Jego nowa fryzura wywołała istną burzę na Instagramie. HOT or NOT

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo pokazał się na Instagramie w nowej fryzurze i zapytał fanów, czy im się podoba. Zdania są podzielone, a w komentarzach istna burza.

Cristiano Ronaldo podczas kwarantanny pokazał już kilka fryzur. A to kucyk z podgolonymi bokami, a to warkocz, misternie zapleciony przez partnerkę, a teraz przyszedł czas na nową odsłonę piłkarza. Pokazał na Instagramie fotografię w najnowszym uczesaniu i zapytał fanów, czy im się podoba. Na odpowiedź nie musiał długo czekać, wszakże obserwuje go 220 milionów ludzi z całego świata.

Czy Cristiano Ronaldo w nowej fryzurze podoba się fanom?

Czas kwarantanny gwiazdor spędza razem ze swoją partnerką, Georginą Rodriguez i dziećmi. Został na nią skierowany, gdy ujawniono, że miał styczność z COVID-19. Piłkarz wydał wtedy oświadczenie, w którym zaapelował do fanów, by przestrzegali zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, wykorzystał swoje zasięgi, żeby uświadomić ludziom problem:

Ochrona życia ludzkiego jest ważniejsza od jakiejkolwiek innej kwestii. Łączę się myślami ze wszystkimi, którzy stracili ukochaną osobę, a także wszystkimi, którzy walczą z wirusem tak jak mój kolega Daniele Rugani. Wyrażam również wsparcie dla niezwykłych specjalistów, którzy narażają swoje życie, aby ratować innych – namawiał Ronaldo.

Po nakazanym czasie, Ronaldo oraz Georgina Rodriguez podjęli decyzję o kontynuowaniu domowej kwarantanny wraz ze swoimi dziećmi. Odtąd na Instagramie piłkarza zaroiło się od rodzinnych zdjęć, jak nigdy wcześniej. Piłkarz pokazał też kilka wersji swojej fryzury. Każde zdjęcie było przyjmowane z entuzjazmem, a przystojny Portugalczyk nadal zaskakuje.

Dzisiaj pokazał nowe uczesanie i zapytał fanów, czy aprobują taką metamorfozę. Na odpowiedź nie czekał długo.

Podoba się? – zapytał.

View this post on Instagram

Approved ? ????

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Pytanie wsadził kij w mrowisko. Oczywiście, że większości obserwujących się podoba. Pojawiło się jednak kilka komentarzy, które sugerują, że w poprzednim wydaniu piłkarz wyglądał lepiej. Zdania są podzielone. Ciekawe, jak wy się zapatrujecie na Cristiano Ronaldo w takim wydaniu…


Cristiano Ronaldo - nowa fryzura

Cristiano Ronaldo - nowa fryzura

Cristiano Ronaldo podczas zabawy z dziećmi

Cristiano Ronaldo podczas zabawy z dziećmi

Cristiano Ronaldo w długich włosach

Cristiano Ronaldo w długich włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×