Córka Martyny Wojciechowskiej wspiera ją po rozstaniu z Kossakowskim. Znalazła idealny sposób na oderwanie mamy od smutnych myśli

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska przeżywa bardzo trudny czas po rozstaniu z mężem, Przemysławem Kossakowskim. Bezcenne wsparcie daje jej nastoletnia córka, Marysia.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzyli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Nie afiszowali się ze swoim uczuciem, jednak w końcu zaczęli pokazywać się razem na salonach, co bardzo ucieszyło fanów, którzy wróżyli im długą wspólną przyszłość, bo połączyła ich nie tylko miłość, ale także wspólna pasja do podróży. Przez ponad dwa lata dzielili się swoim szczęściem. Udzielili razem kilku wywiadów i opowiedzieli o tym, co ich łączy.

W zeszłym roku podczas otwarcia siedziby fundacji UNAWEZA, którą stworzyła podróżniczka, Martyna pokazała pierścionek zaręczynowy. W październiku narzeczeni pochwalili się ślubem. Zdjęcia zachwycił fanów pary. Niestety sielanka nie trwała długo.

Kilka dni temu pojawiły się doniesienia o rozstaniu Martyny i Przemka. To gospodyni programu Kobieta na krańcu świata, jako pierwsza potwierdziła, że jej małżeństwo się rozpadło. Na Instagramie opublikowała krótkie wyjaśnienie. Okazało się, że Kossakowski wyprowadził się z domu. Do tej pory nie są znane powody rozstania. Pewne jest, że dla Wojciechowskiej nie jest to łatwy czas, ale może liczyć na wyjątkowe wsparcie.

Marysia wspiera Martynę Wojciechowską po rozstaniu z Kossakowskim

Córka Martyny Wojciechowskiej niedawno skończyła 13 lat. Ojcem Marysi jest płetwonurek Jerzy Błaszczyk, który zmarł z powodu choroby nowotworowej. Dziennikarka samotnie wychowywała dziewczynkę. Oczywiście wspierali ją w tym jej rodzice. Kiedy w życiu podróżniczki pojawił się Przemek Kossakowski, nastolatka szybko go zaakceptowała i wydaje się, że zaprzyjaźniła.

Rozstanie jej mamy z mężem na pewno bardzo odczuła, a mimo to nie traci rezonu i wspiera Martynę, co Wojciechowska podkreśliła w najnowszym poście na Instagramie.

Moja Marysia każdego dnia przypomina mi… JAK CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM!
#IAMENOUGH Wspaniałego czwartku nam wszystkim życzę!
M.
P.S. Mania mówi, że ma na tym zdjęciu źle ułożone ręce i obiecałam, że to napiszę

Okazuje się, że nastolatka wykazała się niezwykłym hartem ducha i wie, jak rozchmurzyć swoją mamę. Relacja, jaką Wojciechowska zbudowała z Manią, jest bezcenna.


Marysia wspiera Martynę Wojciechowską

Marysia wspiera Martynę Wojciechowską

Martyna Wojciechowska potwierdza rozpad małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska potwierdza rozpad małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim

Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Wojciechowską

Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Wojciechowską

Komentarze

  • Gość pisze:

    Piękna,urocza,mądra dziewczynka, taki cukiereczek.Pani Martynko z każdym dniem będzie lżej, mniej będzie bolało, ale trzeba być silnej, popłakać jak się chce, przeanalizować sobie wszystko na spokojnie, plusy i minusy, z czasem zobaczy Pani,że nie ma tego złego co na dobre nie wyszło, zadać sobie pytanie, czy warto było, oczy otwiera się szybko, jest ból i cierpienie, kiedyś Pani to będzie widziała w innym tego znaczeniu, nawet Pani się uśmiechnie, zazartuje z tego po co bylo, i zrozumie wszystko. Ma Pani największy dar od Boga córkę mądra, rodzice też są z Panią, przeżywają na swój sposób i wspierają bardzo, jest Pani piękna,wartościową osoba, on tego będzie żałował zobaczy Pani. Także życzę wszystkiego dobrego, proszę się nie martwic, każda miłość jest pierwszą i nie ostatnia.

  • Gość pisze:

    Tak, jest świetna

  • Gość pisze:

    Marysia, śliczna, przeslodka dziewczynka.Jestem tą młodą damą zachwycona

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×