Caroline i Mateusz z „Love Island 3” rozstali się. Jest oficjalne oświadczenie: „Jest to trudny czas dla obu z nas”

Caroline i Mateusz z Love Island rozstali się

Caroline i Mateusz z Love Island rozstali się

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk nie są już razem. Zwycięzcy trzeciej edycji Love Island poinformowali o rozstaniu. Jest oficjalne oświadczenie. 

Love Island to randkowe show emitowane w stacji Polsat. Od pierwszego odcinka cieszy się one sporą oglądalnością. Format jest skierowany do singli, którzy nie boją się przeżyć wielkiej przygody, ale też pragną znaleźć prawdziwą miłość. Uczestnicy przez kilka tygodni mieszkają w luksusowej willi w ciepłym kurorcie. Tam już na samym początku dobierają się w pary, niewiele wiedząc o drugiej połówce. W pierwszej chwili muszą kierować się jedynie urokiem osobistym swojego wybranka lub wybranki. Starają się oni wytrwać u swego boku aż do ścisłego finału, w którym czeka na nich nagroda.

Nie brakuje osób, które chcą zgłosić się do tego formatu. Zwycięzcy pierwszej edycji, czyli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jeszcze długo po programie byli razem. Niestety ich uczucie nie przetrwało próby czasu i chociaż próbowali je ratować, to finalnie zakończyli związek. Teraz pojawiła się informacja o rozstaniu kolejnej pary.

Caroline i Mateusz z Love Island rozstali się

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk to zwycięzcy trzeciej edycji programu Love Island. Ich związek przetrwał nie tylko show, ale byli razem także po jego zakończeniu. U swego boku wyglądali na naprawdę szczęśliwych. W mediach społecznościowych jeszcze niedawno było można zobaczyć mnóstwo ich wspólnych zdjęć. Spędzali ze sobą mnóstwo czasu i cieszyli się każdą chwilą.

Czujni fani, którzy obserwowali ich konta społecznościowe, zauważyli, że ostatnio nie pojawiają się kadry, na których mogą oglądać zakochanych w duecie. W końcu sprawę postanowiła skomentować sama zainteresowana. Caroline poinformowała o rozstaniu z Mateuszem.

Niestety, nie wszystko jest tak piękne, jak wygląda w telewizji. Byliśmy w publicznym związku, któremu bardzo dużo z was kibicowało. Bardzo dziękujemy wam za całe wsparcie. Byliście z nami od początku i widzieliście, jak nasza miłość rozkwitała – zaczęła.

W oficjalnym oświadczeniu uczestniczka programu wyznała też, że pomimo rozstania nadal ma z byłym partnerem bardzo poprawne relacje. Dla niej i Mateusza jest to bardzo trudny czas.

Dlatego należy wam powiedzieć, że jesteśmy w dobrym kontakcie i będziemy się widywać, ale na razie nie jesteśmy razem. Jest to trudny czas dla obu z nas i chcemy, abyście uszanowali naszą prywatność. Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na pytania, dlaczego nie jesteśmy razem. Jeśli znacie mnie z programu, to wiecie, że kieruję się tym, co ma być, to będzie i oboje jesteśmy dobrej myśli.

Z oficjalnego oświadczenia, jakie opublikowała Caroline, wynika, że zakochani definitywnie jeszcze nie zamknęli ze sobą drzwi i cały czas są dobrej myśli. Myślicie, że ich relacje uda się jeszcze uratować?


Caroline Juchniewicz - oświadczenie o rozstaniu

Caroline Juchniewicz - oświadczenie o rozstaniu

Mateusz i Caroline

Mateusz i Caroline

Mateusz i Caroline

Mateusz i Caroline

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×