Zwycięzcy „Love Island 3” właśnie przekazali radosną nowinę. Mateusz i Caroline zaskoczyli fanów. Gratulacjom nie ma końca

Carolina i Mateusz z Love Island 3

Carolina i Mateusz z Love Island 3

Mateusz i Carolina to zwycięzcy trzeciej edycji programu Love Island. Zakochani stworzyli parę także po programie. Teraz przekazali fanom radosną nowinę. Nie brakuje gratulacji. 

Love IslandWyspa miłości, to randkowe reality show prowadzone przez Karolinę Gilon. Format oparty jest na brytyjskim pierwowzorze. Został stworzony z myślą o singlach, którzy są żądni przygód, a także szukają miłości. Przy okazji mogą też nieco napełnić portfele. Główną wygraną jest 100 tys. zł. Pieniądze trafią do dwójki, która zbierze największą liczbę głosów od widzów korzystających z aplikacji mobilnej. W finałowym odcinku para poddana jest bardzo ciężkiej próbie. Prowadząca obojgu wręcza koperty – jedną z napisem miłość, a drugą z informacją o nagrodzie pieniężnej. Każdy z nich musi dokonać ważnego wyboru.

Widzowie doczekali się już trzech edycji randkowego show. Ostatnia z nich podobnie, jak dwie poprzednie zgromadziła przed telewizorami prawdziwe tłumy. Fani chętnie śledzili miłosne perypetie wszystkich uczestników. Teraz zwycięzcy ostatniej odsłony programu mają im do przekazania szczęśliwą nowinę.

Mateusz i Caroline z Love Island przekazali szczęśliwą nowinę

Mateusz i Caroline to zwycięzcy ostatniej edycji miłosnego reality-show. Zakochani od samego początku wpadli sobie w oku. Ich uczucie rodziło się na oczach widzów i innych uczestników programu. Chociaż nie raz zawisły nad nimi czarne chmury, to wszystkim przeciwnościom dzielnie stawili czoła. Są jedną z nielicznych par, które po tym, gdy zgasły kamery zdecydowały się kontynuować relację.

Wygrana w programie jeszcze bardziej umocniła ich związek, a Caroline i Mariusz cały czas dzielą się swoim szczęściem z internautami. Teraz nie wahali się, by przekazać im radosną nowinę.

Dzisiaj z Caroline wybraliśmy się na romantyczną kolacje do hiszpańskiej restauracji. Właśnie minęły cztery miesiące odkąd poznaliśmy się w Marbelli i dlatego postanowiliśmy do uczcić pysznym hiszpańskim jedzeniem i winkiem! -napisał Mateusz pod wspólnym zdjęciem z ukochaną.

Fani nie ukrywali, że są pod wrażeniem rocznicy i życzyli zwycięzcom programu kolejnych wspólnych chwil.

  • Gratulacje.
  • Pasujecie do siebie. Oby tak dalej.
  • Tylko razem. Nigdy oddzielnie.
  • Uwielbiam Was. Pięknie.

Pod rocznicowym postem Mateusza nie brakuje miłych słów. My również nie możemy się napatrzeć na ich szczęście.


Mateusz i Caroline

Mateusz i Caroline

Love Island 4: Caroline i Mateusz

Love Island 4: Caroline i Mateusz

Love Island 4: Caroline i Mateusz wygrali program

Love Island 4: Caroline i Mateusz wygrali program

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×