Szukaj

Love Island 3. Caroline i Mateusz już wiedzą, na co wydadzą pieniądze wygrane w programie

Zwycięzcy Love Island 3

Zwycięzcy Love Island 3

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk już wiedzą, na co wydadzą pieniądze wygrane w Love Island 3. Para ma jasno sprecyzowany cel, o którym opowiedziała Jastrząb Post.

11 kwietnia poznaliśmy zwycięzców trzeciej edycji Love Island. Decyzją widzów w wielkim finale bezkonkurencyjni okazali się 26-letnia Caroline Juchniewicz i rok starszy Mateusz Zacharczuk. Para po powrocie do Polski kontynuuje swój związek. Na razie nie planują zamieszkać pod jednym dachem, ale rozważają takie rozwiązanie w przyszłości, gdy ich uczucie będzie zyskiwać na sile.

Na co Caroline i Mateusz wydadzą wygraną w Love Island 3?

Oprócz miłości Caroline i Mateusz wygrali 100 tysięcy złotych. Czy już wiedzą, na co wydadzą pieniądze z show? Zakochani mają już pierwsze wspólne plany. Mają nadzieję, że zebraną kwotę przekażą na wakacje w Polsce.

Jak na razie będziemy w Polsce, ale w przyszłości chcielibyśmy chociaż gdzieś w Polskę pojechać, chociaż sytuacja jest trudna. Dla nas podróże są ważne – w rozmowie z Jastrząb Post wyznała Caroline Juchniewicz.

Mateusz Zacharczuk jest tego samego zdania:

Na pewno gdzieś pojedziemy, ale na razie trudno powiedzieć o jakiś konkretach, bo sytuacja jest ciężka i nie sprzyja podróżowaniu. Ale na pewno tą wygraną przeznaczymy na jakiś fajny wyjazd.

A wy, na co wydalibyście 100 tysięcy złotych?


Love Island 4: Caroline i Mateusz wygrali program

Love Island 4: Caroline i Mateusz wygrali program

Love Island 4: Caroline i Mateusz

Love Island 4: Caroline i Mateusz

Love Island 4: Caroline i Mateusz

Love Island 4: Caroline i Mateusz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×