Szukaj

25-letnia Cara Delevingne pokazała swój luksusowy apartament! Takich odjechanych cudów dawno nie widzieliśmy!

Cara Delevingne jak mieszka, dom

Cara Delevingne jak mieszka, dom

Jak mieszka Cara Delevingne?

Cara Delevingne to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek na świecie. Jej niewyobrażalnie oryginalna uroda i charyzma sprawiają, że o jej względy biją się niemal wszyscy reklamodawcy i projektanci mody. Gwiazda ma za sobą również epizody w filmach i kilka nagranych piosenek, co jedynie potwierdza jej wszechstronność i różnorodność talentów.

Niedawno Cara zdecydowała się wpuścić ekipę Architectural Digest do swojego londyńskiego domu by mogli pokazać jej fanom jak mieszka modelka. Gwiazda posiada listę domów w stylu gregoriańskim w zachodniej części Londynu i niedawno zatrudniła przyjaciela rodziny oraz założyciela Waldo Works do zaplanowania i przeprowadzenia renowacji jej przytulnych gniazdek.

Para udzieliła magazynowi wywiadu, z dumą prezentując efekty niesamowitej przemiany domu modelki. Na pierwszy rzut oka widać, że odzwierciedla on osobowość właścicielki: jest barwnie, oryginalnie i bardzo stylowo. W salonie, w którym dominują żywe kolory, Cara podejmuje swoich sławnych gości i rodzinę. Honorowe miejsce zajmuje regał od Etore Sottsass oraz kanapa od George’a Smitha, która oferuje wygodne miejsce do oglądania telewizji. Nie brakuje tu błękitów, kobaltów, odcieni turkusowego i morskiego niebieskiego.

Cara Delevingne pokazała jak mieszka – salon

Cara Delevingne pokazała jak mieszka – salon

Cara Delevingne o swoim ulubionym miejscu w mieszkaniu

Na dole znajduje się ogromna przestrzeń z miejscem na wyświetlanie filmów, bar, pokój muzyczny, łącznie z domowym systemem kinowym i ogromną sofą, na której może się wylegiwać tuzin osób na raz.

Razem z przyjaciółmi urządzamy tu maraton filmów przed telewizorem… a potem odsuwamy sofę do tyłu i tańczymy – wyjawiła Cara.

W pokoju znajduje się również barek, gdzie Cara może przygotowywać koktajle dla gości, z ogromnym napisem FRIES podwieszonym u góry.

Kolejnym barwnym pomieszczeniem jest kuchnia wykończona różowym terrazzo oraz jadalnia, w której znajduje się komplet niedopasowanych do siebie krzeseł dodający nieco charakteru neutralnym kolorom. Wrażenie robi też łazienka z przepięknym muralem – wymarzone miejsce na odpoczynek.

Jak wam się podoba?

Dom Cary Delevingne – barek

Dom Cary Delevingne – barek

Kuba Wojewódzki mieszka w hollywoodzkim stylu! Takich luksusów mogą mu pozazdrościć najbogatsze polskie gwiazdy

Mamy polską Kylie Jenner! Ewelina Lisowska pokazała swoją garderobę pełną luksusowych cudów! Czego to ona nie ma!

Victoria Beckham pokazała swój pałac w Londynie! To się nazywa luksus! [ZDJĘCIA]


Jak mieszka Cara Delevingne?

Jak mieszka Cara Delevingne?

Dom Cary Delevingne – barek

Dom Cary Delevingne – barek

Łazienka w mieszkaniu Cary Delevingne

Łazienka w mieszkaniu Cary Delevingne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×