Brad Pitt i Jennifer Aniston przechytrzyli wszystkich! Po Złotych Globach pokazali, jak bardzo się kochają

Jennifer Aniston i Brad Pitt zaręczyli się na Złotych Globach 2020?

Jennifer Aniston i Brad Pitt zaręczyli się na Złotych Globach 2020?

Brad Pitt i Jennifer Aniston, po ceremonii wręczenia Złotych Globów, udali się na after party. Tabloid donosi, że aktor oświadczył się swojej byłej żonie. Szczegóły ujawnił tabloid. Oj, działo się.

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli jednym z bardziej lubianych małżeństw Hollywood. Chociaż wiele osób myślało, że będą ze sobą na zawsze, aktor odszedł od żony i związał się z Angeliną Jolie. Amerykanie do dzisiaj maja mu to za złe, a mimo to polują na każdy szczegół, który wskazywałby na to, że para do siebie wróciła. Pojawiło się nawet już kilka podejrzeń, a to, że byli razem na after party po Złotych Globach, jeszcze podsyciło plotki o ich romansie. Czy aktor się oświadczył byłej żonie?

Brad Pitt oświadczył się Jennifer Aniston po Złotych Globach?

Powszechnie wiadomo, że pomimo upływu czasu, gwiazdy łączą przyjacielskie relacje. W lutym na przykład Pitt był jednym z gości na 50. urodzinach Jennifer, a w grudniu uczestniczył w świątecznym przyjęciu w jej domu. Potem coraz częściej w tabloidach pojawiały się informacje, że para jest znowu razem.

[wp_quiz id=”695″]

W niedzielny wieczór pojawili się na gali wręczenia Złotych Globów 2020. Chociaż przybyli oddzielnie, nie pozowali razem na ściankach, to siedzieli blisko siebie, a ich wspólne zdjęcie obiegło media społecznościowe. Dodatkowo, w rozmowie z dziennikarzami Enterainment Tonight Brad przyznał, że z Aniston są „bliskimi przyjaciółmi”.

Wpadłem po drodze na Jen, jest moją dobrą przyjaciółką. To już drugie ważne zjednoczenie w tym roku. Najpierw mówią, że się przyjaźnimy, a później, że łączy nas coś więcej.

Wcześniej media obiegła informacja, że, za namową Shiloh, córki aktora, Pitt już się oświadczył Jennifer i, że zamierzają razem zamieszkać. Jednak inne źródło mówi o tym, że to na after party po Globach, nastąpił ten romantyczny moment.

„Brad do Jen: Wyjdź za mnie!” głosi nagłówek najnowszej okładki In Touch. Według magazynu Pitt zszokował widzów po Złotych Globach, gdy dał swojej byłej żonie pierścionek zaręczynowy o wartości 1,2 miliona dolarów. Informator powiedział:

Zakochali się od nowa, a Brad chciał, żeby wszystko było oficjalne. Więc zrobił to.

Brad Pitt i Jennifer Aniston zaręczyli się?

Brad Pitt i Jennifer Aniston zaręczyli się?

Gdy wszyscy patrzeli na to z otwartymi ustami, Aniston powiedziała „tak”.

Nigdy nie spodziewała się, że jej się oświadczy, a Brad, nie sądzę, by był pewien, że ona powie„ tak ”- dodaje anonimowy donosiciel – Ale musiał to zrobić. To tak, jakby ich przeznaczeniem było być razem. Wszyscy tak mówili od lat, a teraz oni też w to wierzą.

Niezidentyfikowane źródło mówi, że Aniston zadzwoniła do mamy Pitta, Jane, aby przekazać wiadomości.

Jen i Jane zawsze miały bliski związek, nawet gdy Angelina Jolie była z Bradem.

Informator mówi dalej, że Pitt i Aniston planują już swoją przyszłość, w tym kolejny ślub. Źródło utrzymuje również, że Pitt wykorzysta ślub jako sposób na zlikwidowanie złej krwi między nim a Jolie.

Brad planuje zaprosić Angie na swoje drugie wesele z Jen. Myśli, że to wyleczy ich rany. Poza tym chce, żeby tam były wszystkie dzieci. Chce, żeby wszyscy się dogadywali, nawet Jen i Angie. Chce, żeby Angie znowu była z nim w porządku.

Czekamy na dalsze kroki pary.

Zobacz: Jennifer Aniston pokazała zdjęcie ze słynnej świątecznej imprezy. To na niej był Brad Pitt


Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Goreski – Złote Globy 2020

Brad Goreski – Złote Globy 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×