Szukaj

Brad Pitt i Jennifer Aniston przyłapani na pocałunku! Tabloid opublikował gorące foto sprzed tygodnia!

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Brad Pitt i Jennifer Aniston zostali przyłapani na pocałunku. Zdjęcia wylądowało na okładce tabloidu. Powstało na początku lutego, a przynajmniej tak twierdzi New Idea.

O tym, że Jennifer Aniston i Brad Pitt są ponownie razem, tabloidy rozpisują się już od wielu miesięcy. Plotki nasiliły się, kiedy spotkali się na SAG Awards 2020 i reporterzy zauważyli, że dosyć intensywnie się sobie przypatrują i bardzo serdecznie się przywitali.

Teraz jednak bulwarówki donoszą, że są dowody na to, że byli małżonkowie dali sobie kolejną szansę.

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na pocałunku

Wiele się ostatnio mówiło na temat potajemnego pojednania się Jennifer Aniston i Brada Pitta. Teraz ujawniono, że para jest nierozłączna, nawet podczas pracy. Na dowód tabloid opublikował zdjęcie pary podczas pocałunku, które rzekomo powstało 1 lutego.

Oboje kręcą swoje produkcje w Sony Studios w Kalifornii. Są podobno tak blisko, że Brad jest regularnie widywany w przyczepie Jen. Aktor kręci thriller akcji Bullet Train, a ona, kończy drugi sezon serialu telewizyjnego The Morning Show.

Sony to ogromny lokal z 18 scenami dźwiękowymi – więc jest wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie pary ex na przeciwległych końcach bloku, jeśli sobie tego zażyczą – mówi informator – Ale w tym przypadku wygląda na to, że Brad i Jen poprosili o to, żeby być blisko. Tylko dwie gwiazdy tego kalibru mogłyby to zrobić.

Kolejny informator dodaje:

Brad i Jen są bardzo blisko, a załoga żartuje, że powinni byli wyposażyć jedną przyczepę dla nich, biorąc pod uwagę, że spędzają w niej tyle czasu. Ludzie po prostu zakładają, że się tam spotykają, ponieważ Brad jest z nią przez cały czas między ujęciami.

Jennifer najpierw drażniła się, że Brad odwiedzał ją w pracy w listopadzie zeszłego roku. Aktorka udostępniła swoje zdjęcie na Instagramie w przyczepie, z tajemniczym mężczyzną leżącym na podłodze za nią. Wielu fanów domyślało się, że to Brad, bo miał zegarek podobny do tego, który nosi aktor. Był też ubrany w stylu aktora. Oprócz tego spędzają też czas poza studiem.

Podobno Brad planuje w tym tygodniu coś wyjątkowego i romantycznego na urodziny Jen, które już 11 lutego, a nawet zrobił jej bardzo sentymentalny prezent. Według bliskiego przyjaciela, Pitt stworzył piękną rzeźbę pary w opaskach na oczach. To ma być ukłon w stronę randki w ciemno, na której po raz pierwszy spotkali się i zakochali w 1998 roku.

Pracuje nad tym od jakiegoś czasu. On i Jen żartowali, że spotykają się na randce w ciemno, ale jego przesłanie jest takie, że nigdy nie mieli okazji zdjąć tych opasek. Głęboko żałuje przeszłości i oboje spędzili godziny na oczyszczaniu atmosfery, omawiając błędy. To dla nich prawdziwe zamknięcie przeszłości i nowy początek.

Czy doniesienia są prawdziwe? Wystarczy poczekać do 11 lutego na 52. urodziny Aniston – dostanie w prezencie rzeźbę?


Brad Pitt i Jennifer Aniston całują się

Brad Pitt i Jennifer Aniston całują się

Brad Pitt i Jennifer Aniston całują się

Brad Pitt i Jennifer Aniston całują się

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Wszystko byłoby OK tylko, że to kolejne całkowite kłamstwo od początku do końca. Mój komentarz nie łamie żadnych waszych zasad, ciekawe czy zostanie opublikowany? Szanownej redakcji polecam kierowanie się zasadą rzetelności.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×