Szukaj

Jennifer Aniston wrzuciła zdjęcie z domu, a fani dopatrzyli się na nim Brada Pitta. Mają trwade dowody

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston udostępniła we wtorek zdjęcie na Instagramie, na którym ledwo było widać jej twarz. Za to wyraźnie można było dostrzec mężczyznę leżącego na podłodze. Kim jest?

Jennifer Aniston od lat cieszy się zainteresowaniem kolorowej prasy. Nie chodzi tylko o jej talent aktorski i nagradzane kreacje, ale także o życie uczuciowe. Każdy mężczyzna, który pojawia się u boku gwiazdy – według tabloidów – jest potencjalnym kandydatem na jej męża. Nasiliło się oczywiście to zjawisko po jej rozwodzie z Justinem Theroux. Najbardziej chwytliwe są teksty o jej romansie z Bradem Pittem, do którego podobno uporczywie próbuje wrócić.

Kiedy na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z mężczyzną leżącym na podłodze, ponownie ruszyły spekulacje.

Kim jest tajemniczy mężczyzna z Jennifer Aniston?

Na fotografii widzimy tylko fragment twarzy Aniston. W oczy rzuca się natomiast leżąca na podłodze postać. Mężczyzna nie jest w sferze zainteresowania gwiazdy, która zwraca się do swojego psa.

Widzę cię, Clyde – npisała.

Zdobywczyni nagrody Emmy dała jednak jasno do zrozumienia, że ​​była na planie drugiego sezonu jej przebojowego serialu The Morning Show z Reese Witherspoon, bo tytułem oznaczyła ujęcie.

Dociekliwi internauci dopatrzyli się wielu podobieństw tajemniczego mężczyzny z jej byłym mężem. Nosi on spodnie cargo w kolorze khaki, takie jak lubi Brad. Ma też srebrny zegarek z czarną tarczą, a Pitt podobny zegarek reklamuje dla Breitlinga. Aniston trzymała aparat w górze, miała na sobie ciemnoszary szlafrok narzucony na koronkowy stanik, a jej rozjaśnione włosy były rozpuszczone. Clyde zachwycił ozdobami na obroży.

Nie jest jasne, co pokazana scena ma przedstawiać, ale jest paliwem do ognia dla kolorowej prasy. Natychmiast ruszyły spekulacje. Czy to rzeczywiście Brad Pitt? Magazyny wyliczają także, ile razy z byłym mężem się już spotkała i czy możliwe jest, że ponownie będą razem. Pojawiły się także nieśmiałe sugestie, że być może pojawi się on w produkcji z jej udziałem. Już jesteśmy ciekawi, co z tego wyniknie…


Jennifer Aniston, a w tle Brad Pitt?

Jennifer Aniston, a w tle Brad Pitt?

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×