Szukaj

Pikantny romans Brada Pitta ujawniony! Uwiódł największą rywalkę Angeliny Jolie!

Angelina Jolie Brad Pitt

Brad Pitt i Charlize Theron są parą?

Brad Pitt i Charlize Theron są parą – tak twierdzi The Sun, który ujawnia nowe zaskakujące fakty na temat relacji aktorów. Para często wspólnie spędza czas, ostatnio byli razem na jednej imprezie. Co jeszcze wiemy na temat ich rzekomego związku?

Chociaż sprawa rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta jeszcze się nie zakończyła, wydaje się że mężczyzna nie zamierza dłużej cierpieć po swoim nieudanym małżeństwie. Jak donosi The Sun aktor szczęście znalazł w ramionach pięknej aktorki. Mowa o Charlize Theron, z którą Brad spotyka się już od połowy grudnia.

Jak możemy przeczytać na łamach brytyjskiego dziennika, aktorzy ostatnio bawili się razem na jednej imprezie. Chociaż Theron była na niej od samego początku, a Pitt dołączył do niej kilka godzin później, sporo czasu spędzali razem.

Pomimo otaczających ich ludzi, przez długi czas byli wyraźnie zainteresowani tylko i wyłącznie swoim towarzystwem:

Pitt trzymał  ramię na jej plecach. W pewnym momencie mrugnął do niej. Brad wydawał się być w naprawdę dobrym nastroju. Oboje wyglądali na naprawdę szczęśliwych – przyznaje źródło portalu.

To jednak nie pierwszy raz kiedy aktorzy spędzają czas tylko we dwoje. Podobno Brad i Charlize często przebywają razem w luksusowej rezydencji aktora w Los Feliz w Kalifornii.

Charlize Theron ostatnio była związana ze szwedzkim aktorem Alexandrem Skarsgardem. Pomiędzy nimi coś się jednak popsuło, a aktorka pocieszenie znalazła w ramionach Pitta.

Jak myślicie, kiedy wiadomość o tym, że Brad Pitt i Charlize Theron są parą zostanie oficjalnie potwierdzona? Poczekają do rozwodu przystojnego aktora czy powiedzą o wszystkim znacznie wcześniej?

Brad Pitt na imprezie urodzinowej u Jennifer Aniston! Sensacyjne doniesienia tabloidu!

Co się stało z boskim Bradem Pittem?! Pierwsze zdjęcia z 2019 roku będą ciągnąć się zanim latami. Kiedy się tak zmienił?!

Matka Brada Pitta jest cięta na Angelinę Jolie! Aktorka wywinęła byłej teściowej paskudny numer


Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?

×