Szukaj

Pierwsze poważne starcie Blue Ivy z North West. Córki Beyonce i Kardashianki walczą o miejsce w branży

Blue Ivy, North West

Blue Ivy, North West

Czy North West i Blue Ivy Carter, córki Kim Kardashian i Beyonce Knowles-Carter, rywalizują ze sobą o pozycję w show-biznesie? Tabloid twierdzi, że tak.

Nie tajemnicą, że Kim Kardashian traktuje swoją córkę jak osobę starszą, niż wskazywałby to jej wiek. North West, najstarsza z pociech gwiazdy, jest naprawdę rozpieszczoną dziewczynką. Matka pozwala jej niemal na wszystko – makijaż, szpilki, ekstrawaganckie fryzury. To często sprawia, że celebrytka jest niesamowicie krytykowana przez swoich fanów, ale wydaje się, że takim wychowaniu jest cel – mała ma zostać wielką diwą.

Podobnie sprawa ma się w domu Beyoncé i Jay-Z. 8-letnia córka pary, Blue Ivy, poszła w ślady rodziców i gdziekolwiek się nie pojawia, budzi zainteresowanie mediów. Tak jak podczas licytacji dzieł sztuki w Los Angeles, kiedy to mała Ivy królowała na salonach. Dziewczynka dorasta i nie da się ukryć, że jest coraz bardziej podobna do mamy, a więc jest duża szansa, że kiedyś będzie jeszcze większą gwiazdą niż sama B.

Dziewczynki dorastają,  a tabloid donosi, że jest wielka wojna o to, która z nich będzie większą artystką.

Blue Ivy i North West zaciekle walczą o sławę

NW poinformowało, że North West, 7 lat, i Blue Ivy Carter, 8 lat, są bardzo zdeterminowane i zdenerwowane, a to wszystko z powodu ambicji, aby stać się kolejną wielką gwiazdą muzyki. Informatorzy publikacji twierdzili, że obie dziewczynki zaciekle walczą, do czego rzekomo zachęcali ich rodzice.

Blue Ivy najwyraźniej myślała, że ​​ma w garści tytuł, ponieważ jej matka podobno przechodzi na emeryturę, aby umożliwić córce wejście na światło dzienne. Już jako utalentowana uczennica zdobyła dwie imponujące nagrody: Ashford & Simpson Songwriter Soul Train Music Awards, a także nagrodę NAACP Image Award dla wybitnego duetu lub grupy za pracę nad piosenką mamy Brown Girls Girls.

Ale zaledwie kilka dni później, ku przerażeniu Blue, Kanye West rapował z North na swoim pokazie w Paryżu.

Och, to było wypowiedzenie wojny – powiedział informator, dodając, że: – ani Kanye, ani Kim planowali karierę North w momencie, gdy zdali sobie sprawę, że ma talent muzyczny. Blue jest naprawdę oburzona, że Kanye daje North szansę, gdy ma zaledwie siedem lat. To jak dwa lata przewagi. Jest niewiarygodnie trudną konkurencją, więc było jej z tym wyjątkowo nieswojo i całkowicie przyćmiło zdobycie jej pierwszej dużej nagrody muzycznej!

Najstarsza córka Jay-Z i Beyonce pracowała nad zrobieniem kariery przez całe dotychczasowe życie. Nie jest zadowolona krokami North, która wkracza na jej terytorium, ale nie ma zamiaru usiąść i pozwolić jej ukraść sobie koronę.

Jak się skończy walka o sławę między dziewczynkami? Czekamy na kolejne doniesienia.


Beyonce z córką Blue Ivy

Beyonce z córką Blue Ivy

North West

North West

Beyonce z córką Blue Ivy w podobnych stylizacjach

Beyonce z córką Blue Ivy w podobnych stylizacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×