Stare zdjęcie Blanki Lipińskiej wielką sensacją. Aż ciężko uwierzyć, że ta seksbomba była takim pączusiem!

Blanka Lipińska z dnia na dzień jest coraz sławniejsza. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się na kilka zabiegów poprawiających urodę. Pisarka wyjawiła ostatnio na Instagramie jakim zabiegom się poddała i pokazała zdjęcie zanim stała się popularna! Oj, widać różnicę!

Blanka Lipińska zdobyła popularność dzięki wydaniu książki o erotycznej tematyce, zatytułowanej 365 dni. Jej dzieło okrzyknięte zostało polskim Greyem i znikało ze sklepowych półek jak świeże bułeczki. Nie ma się w sumie czemu dziwić, kwestie seksualne jeszcze jakiś czas temu były w Polsce tematami tabu i kobieta postanowiła to zmienić.

Książka zawiera naprawdę mocne fragmenty, pisarka nie owijała w bawełnę i ukazała w niej świat takim, jaki powszechnie jest. Jak sama zdradziła pisanie jej przyszło z łatwością:

Patent na pisanie o seksie jest dla mnie tak samo prosty jak przepis na zupę pomidorową – zdradziła w wywiadzie dla Gazety.pl.

Autorka bestsellera musiała spodziewać się, że jeśli książka świetnie się sprzeda, ona będzie gwiazdą. Przewidziała to i zapragnęła wyglądać jak prawdziwa celebrytka. Wiele w wyglądzie jej przeszkadzało, miała pewien kompleks, którego postanowiła się pozbyć. O wszystkim opowiedziała podczas relacji na swoim Instagramie:

Ja miałam całe życie kompleks, że miałam twarz taką (Blanka nabrała pełne policzki powietrza), więc zrobiłam wszystko, żeby sobie tę twarz wyszczuplić – słyszymy.

Jakim zabiegom się poddała?

Kości policzkowe, czyli chyba wolumetria mam zrobione. Mam też zmieniony kształt żuchwy ze względu na to, że tu się nie da spalić tłuszczu, no bo jak – to też mam tutaj lipolizę i zmieniła mi Ewelina kształt brody – wymieniała.

W ramach dowodu, że wszystko to było potrzebne, kobieta pokazała stare zdjęcie. Faktycznie, widać sporą zmianę!

Zobacz: Boska Dagmara z “Królowych życia” na starych zdjęciach. Słynna milionerka nie zawsze wyglądała jak gwiazda z hitu TVN-u!

Zobacz: Tak Julia Wieniawa wyglądała zanim została sławna i bogata! Poznacie ją na starych zdjęciach?

Zobacz: Stare zdjęcie Joanny Przetakiewicz podbija sieć! Tak wyglądała zanim…

Zobacz: Dzisiaj luksusy, a kiedyś? Tak mieszkali Anna i Robert Lewandowscy zanim zostali megagwiazdami!


Blanka Lipińska przez operacjami zmieniającymi kształt twarzy

Blanka Lipińska przez operacjami zmieniającymi kształt twarzy

Blanka Lipińska - Magnum Fashion Show 2019

Blanka Lipińska - Magnum Fashion Show 2019

Blanka Lipińska na imprezie

Blanka Lipińska na imprezie "Bestsellery Empiku"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×