To dlatego zniknął z mediów? Bilguun Ariunbaatar zmaga się z poważną chorobą

Bilguun Ariunbaatar cierpiał na poważną chorobę. Jaką i czy przez nią zrezygnował z kariery telewizyjnej? Co zmieniła w jego życiu córka? 

Bilguun Ariunbaatar zasłynął jako reporter fikcyjnej mongolskiej telewizji U1 Bator w programie TVN Szymon Majewski ShowW kolejnych latach był prowadzącym programy Puk, puk, to my! oraz Spanie z gwiazdami. Brał udział w telewizyjnych show – Taniec z gwiazdami, Celebrity Splash, a także Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 

Pomimo świetnie zapowiadającej się kariery, Bilguun odsunął się od show-biznesu: unika branżowych imprez, rzadko umieszcza posty w social mediach, nieczęsto udziela wywiadów. Niedawno w tej ostatniej kwestii zrobił wyjątek i w rozmowie z Super Expressem zdradził, co robił, gdy zniknął ze ścianek.

Bilguun Ariunbaatar o swojej chorobie. Na co choruje?

Nie jest tajemnicą, że trzy lata temu Ariunbaatar został ojcem. Na świat przyszła Antosia, która stała się jego oczkiem w głowie. Zamiast na imprezach, skupił się na wychowywaniu dziewczynki. Chociaż przez długi czas wszystko układało się świetnie, nie zawsze było kolorowo.

Bilguun rozstał się z partnerką, a także zachorował na depresję, która pociągnęła za sobą kolejne nieprzyjemności:

Nie sądziłem, że psychika potrafi wywołać chorobę w organizmie. I tak u mnie było, organizm zamiast goić powiedzmy pryszcza, to zapalał go. Tym bardziej to się rozwijało dalej.

Bilguun Ariunbaatar

Bilguun Ariunbaatar

Mężczyzna stanął na nogi. W jaki sposób? Okazuje się, że ważną rolę odegrali tu jego najbliżsi, którzy pomogli mu dojść do siebie:

Już jest w porządku. Wystarczyły dosyć długie wakacje all inclusive w NFZ i wszystko wyszło dobrze. (…) Trzeba ugruntować się, to pomaga najbardziej taka codzienność, tego mi właśnie brakowało.

Dzięki temu dziś może spełniać się nie tylko jako ojciec, ale także zawodowo. Wkrótce rusza w trasę po Polsce, w której trakcie w wielu miastach w Polsce będzie grywał stand-upy.

Zobacz także: Tego jeszcze nie było! Gwiazda sama przyznała się do korzystania z usług dilera celebrytów!


Bilguun Ariunbaatar - 10-lecie Polsat Cafe

Bilguun Ariunbaatar - 10-lecie Polsat Cafe

Bilguun Ariunbaatar - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018

Bilguun Ariunbaatar - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018

Bilguun Ariunbaatar podczas Festiwalu Gwiazd 2018

scena z: Bilguun Ariunbaatar, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×