Big Brother: Znamy finalistów! Aż dwóch uczestników odpadło w półfinale! Co za emocje!

Big Brother. Kto w finale?

Big Brother. Kto w półfinale?

Kto w finale Big Brothera? Znamy czwórkę uczestników, którzy 16 czerwca zawalczą o 100 tysięcy złotych. Kto stracił szansę na główną nagrodę i pożegnał się z programem w półfinałowym starciu?

Za nami półfinał Big Brothera. Już za tydzień poznamy zwycięzcę nowej edycji reality-show. O główną nagrodę zawalczy tylko czterech uczestników: Magda, Bartek, Radek i Igor, którego nie tylko zachowali widzowie (7%) w półfinałowym starciu z Łukaszem (46%) i Olehem (47%), ale też – jako zwycięzca zadania tygodniowego –  otrzymał prawo do wyrzucenia z programu jednej z osób. Oznacza to, że tuż przed decydującym starciem z domu Wielkiego Brata musiało wyprowadzić się aż dwóch mieszkańców.

Najmniej do gustu widzom przypadł Oleh, który musiał wyjść z domu jako pierwszy. Drugą osobą, wytypowaną przez Igora, był Łukasz.

Z pewnością taka decyzja nie spodoba się Magdzie, która kolejne siedem dni spędzi bez swojego ukochanego i najlepszego przyjaciela.

To już został tylko tydzień, ona da sobie radę przez ten tydzień i na pewno da sobie radę – przyznał Łukasz po wyjściu z domu.

Przez najbliższy tydzień widzowie będą mogli głosować na swojego faworyta. Kto z nich wygra 100 tysięcy złotych i szansę na zrobienie ogromnej kariery w show-biznesie? Zagłosujcie w naszej sondzie i wskażcie swojego faworyta.

Spodziewaliście się aż tak emocjonującego półfinału?

Kim jest Oleh Riashentsev?

Oleh ma 20 lat, pochodzi ze Słubic i ma polskie korzenie, dlatego zdecydował się na przeprowadzkę do Słubic. Od dziecka zakochany w sporcie – był mistrzem Ukrainy w gimnastyce oraz boksie. Sport jest całym jego życiem, dlatego w przyszłości chciałby rozpocząć karierę jako trener personalny. Pokochał Polskę i świetnie się tu czuje. Aktualnie pracuje w firmie budowlanej. Oleh to bardzo ambitny i odpowiedzialny chłopak, który w każdej sytuacji zachowuje spokój ducha. Wychowany zgodnie z określonymi zasadami, którymi stara się kierować w życiu. Największym autorytetem jest jego ojciec i jak mówi, tylko jego się boi.

Kim jest Łukasz Darłak?

Łukasz ma 26 lat i pochodzi z Rzeszowa, z wykształcenia jest psychologiem i pracuje z osobami chorymi na autyzm. Jest gejem, był chłopakiem Michała Witkowskiego. Kocha swoją pracę, a możliwość pomagania innym daje mu ogromną satysfakcję. Zdaje sobie sprawę, że w osiągnięciu sukcesu ważny jest rozwój osobisty. Ma pozytywne podejście do życia. Nawet codzienne, rutynowe czynności, sprawiają mu radość. W jego życiu ważną rolę odgrywają przyjaciele. Za swoją najlepszą cechą charakteru uważa spokój. Czuje się atrakcyjny i szczery. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Odmieniona Jola Rutowicz wraca do “Big Brothera”! Teraz to zupełnie inna osoba!

Zobacz: Tyle płacą w “Big Brotherze”! Kasia wyszła z programu i wyjawiła, ile zarobiła!

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak odgryzła się Małgorzacie Ohme za przekręcenie nazwiska: “Oj jedziesz, jedziesz”


Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Igor Jakubowski – Big Brother 2019

Igor Jakubowski – Big Brother 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×