Szukaj

„Big Brother 2”: Znamy pierwszych trzech uczestników! Kim są i jak wyglądają?

Big Brother 2 - kim są nowi uczestnicy?

Big Brother 2 - kim są nowi uczestnicy?

Big Brother 2 przed nami. O wejście do domu Wielkiego Brata walczą: Wiktoria Józefiok, Seweryn Sroka oraz Martyna Lewandowska. Co wiadomo na ich temat?

Big Brotherwraca na antenę. Już 13 września w domu Wielkiego Brata zamieszkają nowi mieszkańcy. Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, o pierwszym uczestniku telewizyjnego show zadecydują widzowie. Kto walczy o miejsce w programie?

Zobacz: Madzia Wójcik o nowej prowadzącej „Big Brothera”: „Ciężko będzie zastąpić Agnieszkę” [WIDEO]

Big Brother 2: kto pojawi się w programie?

O tym w sobotę mogli przekonać się widzowie Dzień Dobry TVNW studiu pojawili się: Wiktoria Józefiok, Seweryn Sroka oraz Martyna Lewandowska. Każdy z nich ma szansę, by wziąć udział w programie. Potrzebne są tylko głosy widzów.

Zobacz: Gabi Drzewiecka o Agnieszce Woźniak-Starak: „Dużo jej zawdzięczam”. Nowa prowadząca „Big Brothera” złożyła poważną deklarację

Wiktoria, w rozmowie z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme przekonywała, że jeśli szansę i wprowadzi się do domu Wielkiego Brata, dobrze wykorzysta swoje pięć minut.

Widzowie nie będą się ze mną nudzić, że jestem osobą, na którą warto postawić. Dobrze wykorzystam te swoje pięć minut jeżeli będę miała taką szansę. (…). Jestem bardzo spontaniczną osobą, odważną i zawsze dążę do celów, które sobie ustalam – przekonywała na antenie.

O tym, że widzowie nie pożałują, że zagłosowali na nią, jest przekonana także Martyna. Podkreślała, że jest dziewczyną z małego miasta, która jest zwykłą osobą z niezwykłym temperamentem i charyzmą. Ma 21 lat, studiuje kosmetologię, jest stylistką paznokci, kosmetyczką i wizażystką.

Lubię komplementować kobiety i sama być komplementowana. Przychodzą do mnie kobiety, które mają kompleksy, chcą wiele zmienić. Uwielbiam pokazywać im, że nie muszą tego robić i wiele zmieniać. Pomagam im podkreślić urodę, dobrać odpowiedni kosmetyk – wyznała szczerze.

Seweryn zgłosił się do programu, by przełamać . Zdradził, że jest osobą niezwykle wrażliwą i zdarza mu się płakać na romantycznych filmach.

Chce pokazać w tym programie, że mam talenty, o które wiele osób by mnie nie posądził. Chce też przełamać stereotyp takiego mięśniaka, osiłka typowego, dbającego o wygląd, sport w głowie i tylko ten temat można z nim poruszyć – zaznaczał mężczyzna.

Kto ostatecznie dostanie się do domu Wielkiego Brata? O tym przekonamy się już 13 września.

Zobacz: Madzia Wójcik o wygranej w „Big Brotherze”. Kiedy dostała pieniądze i czy już je wydała? [WIDEO]


Big Brother 2 - kto walczy o wejście do domu Wielkiego Brata?

Big Brother 2 - kto walczy o wejście do domu Wielkiego Brata?

Big Brother 2 - potencjalni nowi uczestnicy

Big Brother 2 - potencjalni nowi uczestnicy

Big Brother 2 - nowi uczestnicy. Głosowanie ruszyło

Big Brother 2 - nowi uczestnicy. Głosowanie ruszyło

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×