Jaka kara dla Beaty Kozidrak? Mecenas wydał oficjalny komunikat. Gwiazda nie uchyla się od odpowiedzialności

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak prowadziła samochód "na podwójnym gazie". Mecenas, który reprezentuje interesy piosenkarki, wydał oficjalny komunikat w tej sprawie. 

Jeszcze do niedawna Beata Kozidrak była bardzo aktywna na Instagramie. Starała się być w stałym kontakcie z fanami i regularnie udostępniała nowe treści. Odsłaniała wybrane momenty ze swojej codzienności, a także promowała zawodowe projekty. Sporo zmieniło się 2 września, gdy opublikowała przeprosiny (więcej tutaj). Od tego momentu gwiazda nie udostępniła żadnego nowego wpisu.

Wówczas media obiegły informacje o tym, że gwiazda przejechała skrzyżowanie na czerwonym świetle. Mundurowi postanowili ją zatrzymać. Jeden z tabloidów dotarł do wyników badań, które okazały się być sporym zaskoczeniem:

Gwiazda polskiej estrady miała we krwi aż 2 promile alkoholu. […] Według nieoficjalnej informacji PAP piosenkarka miała jechać od krawężnika do krawężnika „zygzakiem” – napisał Fakt.

Beata Kozidrak nie uchyla się od odpowiedzialności za jazdę pod wpływem alkoholu. Co jej grozi?

Wiadomo, że Beata Kozidrak dzień po zatrzymaniu stawiła się na komendzie. Świadkowie zdarzenia przekazali Faktowi, że przesłuchanie trwało bardzo krótko. Podobno piosenkarka odmówiła składania zeznań. Wiadomo jednak, że nie uchyla się od odpowiedzialności. Chociaż sama nie udziela wywiadów, niedawno głos w jej imieniu zabrał mecenas.

Marek Mamiński, który reprezentuje interesy Kozidrak zdradził Party, że jego klientka wyraża zgodę na publikację wizerunku i nazwiska:

Moja klientka wydała stosowne oświadczenie w tej sprawie. Nie uchyla się od odpowiedzialności, dlatego wyraża zgodę na publikację wizerunku oraz swojego nazwiska.

Mecenas dodał, że nie spodziewa się, by piosenkarka została skazana na karę pozbawienia wolności, bo w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał:

Teraz czekamy na decyzję prokuratury w zakresie proponowanej kary. W tym przypadku wykluczam zastosowanie kary pozbawienia wolności, bo w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Dwutygodnik Party podaje, że na razie Beata Kozidrak straciła prawo jazdy. Może mieć zakaz prowadzenia pojazdów przynajmniej na trzy lata. Prawdopodobnie zostanie zobowiązana do tego, by zapłacić opłatę na rzecz ofiar wypadków komunikacyjnych.


Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Były mąż wspiera Beatę Kozidrak

Komentarze

  • Gość pisze:

    „Beata Kozidrak nie uchyla się od odpowiedzialności” Nie rozumiem takiego sformułowania, to znaczy, że co? wyraża zgodę na poniesienie jakiejś tam kary, ale również dobrze mogłaby uchylić się, czyli nie zgodzić??

  • Gość pisze:

    Taki lajf tyle mi wystarczy jeszcze może cos dorzucic np auto na allegro na cukierki dla dzieci akurat niedługo święta wyraza zgode na publikacje wizerunku zdziwisz się nie wydaje mi się duże oczy ale to czas pokaźe a reśzta wiadomo i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×