Barbara Kurdej-Szatan świętuje roczek Henia. Zdjęcia roześmianego malucha są prawdziwym hitem

Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia

Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia

Barbara Kurdej-Szatan świętuje pierwsze urodziny synka. Henio skończył roczek i jest przeuroczym maluchem. Zdjęcia chłopca robią furorę.

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Rozpoznawalność przyniósł jej udział w reklamie dużej sieci komórkowej, ale szybko udowodniła, że nie jest jedynie zabawną blondynką ze spotów. Zaczęła pojawiać się w kolejnych produkcjach, a sporą ilość fanów zdobyła dzięki roli w serialu M jak Miłość.

Kurdej-Sztan przede wszystkim jednak odnajduje się na deskach teatru, gdzie może pokazać nie tylko swój talent aktorski, ale też wokalny. Aktualnie fani mogą oglądać jej zmagania w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie radzi sobie doskonale.

Aktorka wielką karierę idealnie połączyła z życiem prywatnym. Od dekady jest żoną Rafała Szatana. Zakochani towarzyszą sobie nie tylko w domu, ale też na scenie. Wspólnie wychowują Hanię i młodszego synka – Henryka, który pojawił się na świecie w zeszłym roku, a jego narodziny okazały się sporą rewolucją w życiu domowników. Maluch właśnie skończył roczek, a zdjęciami z tego dnia pochwaliła się w sieci jego słynna mama.

Barbara Kurdej-Szatan świętuje urodziny Henia

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w zeszłym roku kupili spory apartament, który powoli urządzają. Pierwszych urodzin synka jeszcze nie świętowali w nowym lokum, natomiast są spore szanse, że niedługo tam zamieszkają.

Aktorka zdjęciami z imprezy synka podzieliła się w sieci. Opublikowała kilka fotografii, na których z pewnością gwiazdą jest jej synek. Śliczny blond włosy chłopiec, ze specjalnie na urodziny wystylizowaną fryzurą, stroi minką do obiektywu. Wygląda przesłodko. Nic dziwnego, że domownicy są w niego zapatrzeni.

Pod postem nie brakuje miłych komentarzy. Internauci nie tylko życzą Heniowi wszystkiego najlepszego, ale też komplementują to jak wygląda. Zgodnie twierdzą, że jest bardzo podobny do znanej mamy.

  • Samych wspaniałości dla cudownego Heniulka. Niech zawsze będzie taki pocieszny i zdrowy.
  • Sto lat maluszku!
  • Córunia Tatunia, a Henio cała Mamunia.
  • Czysta Basia.
  • Cała mama, wszystkiego najlepszego Słodziaku – piszą.

Jak sądzicie, mają rację?


Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia

Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia

Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia

Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia

Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia

Basia Kurdej-Szatan - urodziny Henia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×