Kurdej-Szatan z mężem o kryzysie w małżeństwie: „Nie ma się co oszukiwać”. W „DDTVN” postawili na szczerość

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan razem z dziećmi gościli w Dzień Dobry TVN. W szczerej rozmowie nawiązali do kryzysu, z którym się zmagali. Udało im się go pokonać?

Barbara Kurdej-Szatan Rafał Szatan poznali się w teatrze. Ich oświadczyny były nietypowe — odbyły się na stoku narciarskim. W 2011 roku małżonkowie stanęli na ślubnym kobiercu. W 2012 roku przyszła na świat Hania, w zeszłym roku do rodziny dołączył Henio. Chociaż małżonkowie uchodzą za parę niemal idealną, nie ukrywają, że w ich relacji nie brakowało trudnych momentów.

Niedawno Kurdej-Szatan udzieliła wywiadu magazynowi Party (więcej tutaj). Powiedziała, że narodziny syna, a także pandemia koronawirusa pozytywnie wpłynęły na ich związek:

Myślę, że czas pandemii i narodziny Henia bardzo umocniły mój związek z Rafałem. Jak każde małżeństwo mieliśmy swoje wzloty i upadki. Kłócimy się, bo to normalne, ale wiemy, że chcemy ze sobą być, choć były momenty, że między nami wcale nie było różowo.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w Dzień Dobry TVN

W sobotni poranek Kurdej-Szatan razem z mężem i dziećmi pojawili się w Dzień Dobry TVNAktorka na początku rozmowy nawiązała do swojego związku i kryzysu, który udało się im pokonać. Powiedziała, że jest to normalne, że w każdej relacji zdarzają się lepsze i gorsze momenty:

Każdy związek przeżywa gorsze i trudniejsze momenty i to nie ma się co oszukiwać.

Dodała, że ważne jest, by wyciągać wnioski i pracować nad relacją. Małżonkowie opowiedzieli też o swoim codziennym życiu. Zdradzili, że na bieżąco dzielą się obowiązkami:

Staramy na bieżąco dzielić się obowiązkami. Dzień wcześniej ustalamy, co się dzieje kolejnego dnia i czy ogarniemy wszystko od rana do wieczora – powiedział Rafał Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan ujawniła, że w ich życiu rutyna nie istnieje:

 Nie mamy rutyny, każdy dzień jest inny w naszym zawodzie, więc musimy planować.

Małżonkowie ujawnili, że na co dzień mają bardzo napięte grafiki. Sytuacja nieco zmienia się w weekendy, gdy mogą się cieszyć chwilami dla siebie. Tych nie brakowało też podczas wspólnego urlopu, na który wybrali się do Grecji.


Barbara Kurdej-Szatan z rodziną w DDTVN

Barbara Kurdej-Szatan z rodziną w DDTVN

Barbara Kurdej-Szatan z rodziną w DDTVN

Barbara Kurdej-Szatan z rodziną w DDTVN

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Szatan jest super . Jest piękny, bardzo zdolny aktorsko i na dodatek swietnie śpiewa. Jest znacznie bardziej utalentowany od swojej żony Basi. Ta, z kolei , ani ładna , ani zgrabna. Jest miła i się dużo uśmiecha , to ją ratuje. Właśnie ten uśmiech. Mówi płasko , ktoś kiedyś powiedział ,że mówi jak żaba, to nie sa moje słowa, absolutnie. Ona jest kompletnie bez talentu . Na jej miejscu obawiałabym się o męża, który nie daj Boże , gdyby spotkał na swojej drodze inna miłość. .. No jest piękny, ma intrygujące spojrzenie. Jest bardzo interesującym facetam. Lepiej nie wszczynać żadnych małych , albo większym awantur. Wyciszyć nie trzeba i zagryźć czasem zęby . Tak jest zdrowiej, po prostu !!!!!! Dobra rada!!!!!

 • Gość pisze:

  Taki lajf młodzi zdolni kariera przed słyszałes o tym na krupówkach zabity a żona z dziecmi bez renty została zaczeła pić dzieći w bidulu wtedy przyszedł ksiąze z rentą i źyli długo i szczęsliwie patrzcie jak mi lampki mrugają czaicie lampki mi mrugają weekend master królowa dj tiesto love song a tu kwiatek z szaloną wlatuje i po zabawie ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Nic ciekawego z tego artykulu

 • Gosc pisze:

  Bardzo fajna para a dzieci urocze,w kazdym malzenstwie jest dobrze i troszke chaosu ale to by bylo nudie.Trzeba rozmawiac ,wyjasniac sa dzieci a oni potrzebuja stabilnosci ibezpieczenstwa.Dzieci kochaja tate i mame. Zycze duuuzo milosci i zrozumienia .Pozdrawiam.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×