Szukaj

Antek Królikowski pierwszy raz o swojej nowej 20-letniej partnerce! Potwierdził związek, a tabloid odkrył wszystkie karty!

Antek Królikowski zakochany

Antek Królikowski ma nową dziewczynę

Antek Królikowski jest znowu zakochany. Aktor, który jesienią 2018 roku rozstał się z Julią Wieniawą po dwóch latach związku, ma nową dziewczynę. Kim jest jego wybranka? Pierwszy raz skomentował swój nowy związek.

Rozstanie Antka KrólikowskiegoJulii Wieniawy było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich fanów pary. Jeszcze w wakacje wydawało się, że wszystko jest w porządku, ale jesienią po ich relacji nie było już śladu. Nie rozstali się w atmosferze skandalu, choć w social mediach nie zabrakło kąśliwych uwag i zaskakujących komentarzy. Obecnie w mediach mówi się, że Julia została nową dziewczyną Barona. A co z Antkiem? Antek także nie próżnował!

Jak wyjawił w rozmowie z Faktem, jest zakochany i to od dłuższego czasu. W jego życiu pojawiła się tajemnicza Kasia, która przewróciła cały świat aktora do góry nogami i skradła jego serce:

Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek – wyjawił uszczęśliwiony Królikowski

Według tabloidu, Kasia jest aspirującą modelką, ale nie chce być na świeczniku. Jest młodsza od Antka o dziesięć lat, więc na karierę ma jeszcze czas – obecnie woli podobno kanapę od czerwonych dywanów.

Myślicie, że pochwali się nią kiedyś?

Julia Wieniawa nie traci czasu! Z miłości do Barona złamała swoją żelazną zasadę! Nie zrobiła tego nawet dla Antka Królikowskiego!

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!

Antek Królikowski w ostrych słowach ocenił romans Julii Wieniawy z Baronem! Aktor ma wyraźny problem z akceptacją starszego następcy!


Antek Królikowski ma już nową dziewczynę

Antek Królikowski ma już nową dziewczynę

Antek Królikowski zmienił fryzurę

Antek Królikowski zmienił fryzurę

Antek Królikowski i Martyna Poros są parą?

Antek Królikowski i Martyna Poros są parą?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×