Anna Nowak-Ibisz chwali się świątecznym wystrojem. Dla niej jedna choinka to za mało! Dom „pani Gadżet” zmienił się w las

Anna Nowak-Ibisz - świąteczne dekoracje

Anna Nowak-Ibisz - świąteczne dekoracje

Anna Nowak-Ibisz pokazała pierwsze świąteczne dekoracje. Jej dom powoli zmienia się w bajkową krainę. Czy będzie na bogato jak w poprzednich latach?

Anna Nowak-Ibisz na początku kariery w show-biznesie była kojarzona przez wszystkich, jako była żona Krzysztofa Ibisza, jednak z czasem zapracowała na własne nazwisko. Dzięki programom Pani Gadżet, czy Pani Gadżet nocą zyskała status gwiazdy TVN. Widzom dała się poznać, jako niezwykle otwarta i bezpośrednia kobieta, dla której nie ma tematów tabu. W krótkim czasie zyskała sympatię oraz grono wiernych fanów, którzy nie tylko oglądają formaty z jej udziałem, ale i z uwagą przyglądają się jej życiu prywatnemu.

Naszej reporterce zwierzyła się niedawno, czy byłaby skłonna zmienić pracodawcę.

Jestem jak najbardziej związana z moją stacją. Jestem najdłużej w TVN Style. To jest najdłużej nadawany program. Doczekamy się 25 sezonu „Pani Gadżet”. Już to wiem i mogę ogłosić. To będzie ponad 12 lat. Ja jestem bardzo z moją stacją związana, ale każdy z nas jest artystą i każdy z nas chce robić jeszcze inne rzeczy. W związku z tym, gdyby to była propozycja, która wiedziałabym, że poniesie mnie dalej, że w tym segmencie jeszcze mnie nie było, i że jest dla mnie szansa, to na pewno bym ją bardzo poważnie rozważyła.

Przypomniała przy okazji, że z zawodu jest aktorką, dlatego chętnie zagrałaby w jakiejś produkcji:

Trzeba się rozwijać. Ja jestem dodatkowo też aktorką, więc gdybym dostała propozycję aktorską, to czemu nie. Człowiek chce się spełniać zawodowo i od czasu do czasu pojawiają się u mnie propozycje aktorskie.

Wyobrażacie sobie TVN Style bez Anny?

Nowak-Ibisz chętnie dzieli się w mediach społecznościowych praktycznymi radami i trikami, które ułatwiają życie. Bardzo często pokazuje swój dom, który jest jej najlepszą wizytówką. Nie brakuje w nim stylowych dekoracji, ale też praktycznych rozwiązań. Lubi chwalić się pięknym salonem, który kilka razy do roku przechodzi metamorfozę.

W niedzielę Anna pokazała pierwsze świąteczne dekoracje.

Anna Nowak-Ibisz pokazała świąteczne dekoracje

Anna Nowak-Ibisz dobrze wie, że czasem detale robią atmosferę. W jej domu już pojawiły się pierwsze świąteczne dekoracje. Dla niej jedna choinka to za mało. W salonie stanęło kilka miniaturowych, żywych świerków, nie brakuje czerwonych świec i zamieszkał też skrzat. To zapewne dopiero początek, a my już nie możemy doczekać się, kiedy Ania pokaże ostateczny efekt.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z domu Anny także z ubiegłych lat.


Anna Nowak-Ibisz - świąteczne dekoracje

Anna Nowak-Ibisz - świąteczne dekoracje

Anna Nowak-Ibisz - świąteczne dekoracje

Anna Nowak-Ibisz - świąteczne dekoracje

Świąteczne dekoracje Anny Nowak-Ibisz

Świąteczne dekoracje Anny Nowak-Ibisz

Komentarze

  • Gość pisze:

    Też mam kilka żywych choinek, lubię ten zapach drzewek, bo kojarzy mi się ze świętami 🙂 Trochę gubią igiełki, ale co spadnie to zaraz wciąga roomba, więc to żaden problem i większa ekologia niż sztuczne plastikowe ozdoby.

  • Gość pisze:

    Tak z praktycznego punktu widzenia, jak się odkurza mieszkanie z taką ilością bibelotów ustawionych wszędzie?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×