Anna Nowak-Ibisz miała pracowitą niedzielę. Relaks w luksusowo urządzonym salonie na pewno jej to zrekompensował

Anna Nowak-Ibisz - salon

Anna Nowak-Ibisz - salon

Anna Nowak-Ibisz opublikowała na Instagramie zdjęcia swojego salonu i pochwaliła się metamorfozą wnętrza. Detale sprawiają, że jest przytulnie i pomieszczenie aż zachęca do relaksu.

Anna Nowak-Ibisz, zapracowała sobie swoimi programami na TVN na status gwiazdy stacji. Jej Pani Gadżet, czy Pani Gadżet nocą, to bardzo chętnie oglądane programy. Otwarta, bezpośrednia, zyskała wielką sympatię telewidzów. Kiedy pojawia się na ekranie, jej energia zaczyna się udzielać oglądającym. Praktyczne rady, triki, ułatwiające życie przedmioty – to cała ona.

Całą wiedzę wykorzystuje także w swoim domu, więc doskonale zdaje sobie sprawę, że czasem detal potrafi odmienić wnętrze. Właśnie pochwaliła się odświeżonym salonem. Miejsce aż zachęca do relaksu.

Anna Nowak-Ibisz pokazała salon

Na początku swojej kariery w TVN Anna Nowak-Ibisz była raczej kojarzona jako była żona Krzysztofa Ibisza. Szybko jednak zapracowała na własne nazwisko. Dzisiaj już wiadomo, że dziennikarze darzą się ogromnym szacunkiem i zgodnie wychowują syna, Vincenta. Dopiero stosunkowo niedawno, w rozmowie z Magdą Mołek, zdradziła kulisy rozstania i trzeba ją podziwiać za hart ducha i umiejętność pokojowej koegzystencji z eks mężem. Szerzej pisaliśmy o tym tutaj.

Obecnie Ania tryska energią i przy niedzieli wpuściła internautów do swojego salonu, który niedawno odnowiła, o czym poinformowała tuż przed Bożym Narodzeniem:

A ja zdecydowanie połknęłam bakcyla „Patentu na dom” i zmieniam pomału rzeczy, które proszą o to od lat – zaczęłam od kuchni, a na Święta, pod choinkę, zmieniłam wygląd salonu – jest nowa jasna sofa, jest jasny dywan – zdecydowanie rozjaśniły całe wnętrze – zabieg idealny na tę porę roku (…) – oznajmiła kilka miesięcy temu.

Dzień miała pracowity, ale wnętrze rekompensuje jej wszystkie trudy. Tak to można się relaksować.

Ach jak mi dobrze !!! Byłam w moim lesie jak zawsze, z kijami ugotowałam obiad, zadbałam o ogródek, a teraz przysiadłam na mojej wygodnej kanapie, kompletnie odmienionej dzięki nowym poduszkom […] – napisała.

Piękne, ciepłe kolory, z przewagą brązów, przełamane miodowymi dodatkami, nadają salonowi charakteru, do tego stylowe dekoracje – grafika i lampa, można poczuć się jak w pałacu. Odpowiednie oświetlenie i wygodne sofy. Czegóż chcieć więcej. Zajrzycie do naszej galerii.


Anna Nowak-Ibisz - salon

Anna Nowak-Ibisz - salon

Anna Nowak-Ibisz - salon

Anna Nowak-Ibisz - salon

Anna Nowak-Ibisz - salon

Anna Nowak-Ibisz - salon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×