Szukaj

Anna Mucha pokazała opalony na heban biust. Zdjęciem prosto z niebiańskiej plaży wspiera Strajk Kobiet

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje topless na plaży. W opisie nawiązała do urodzin Kim Kardashian, czym rozbawiła fanów. Wsparła także Strajk Kobiet. Jak internauci komentują jej nowy wpis? 

Anna Mucha stara się być aktywna w social mediach. Regularnie pokazuje nowe posty, w których dzieli się kulisami swojej codzienności. Niedawno recenzowała markę kosmetyków i przy okazji pochwaliła się metamorfozą. Gwiazda rozjaśniła włosy i została blondynką. Zmiana zachwyciła jej fanów, którzy pod wpisem pozostawili mnóstwo komentarzy.

Anna Mucha na plaży. Nawiązuje do urodzin Kim Kardashian

Z żywiołową reakcją fanów gwiazdy spotkał się też wpis, który opublikowała w czwartkowe południe. Gwiazda pozuje topless na plaży, opalony na heban biust przysłoniła jedynie grafiką. W opisie nawiązała do 40. urodzin Kim Kardashian, o których niedawno było głośno w prasie.

Przypomnijmy, celebrytka wzięła udział w przyjęciu niespodziance na prywatnej wyspie, którą zorganizowały dla niej siostry. Nie zabrakło wymyślnego tortu, pięknych prezentów, a także całej plejady gwiazd. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Ania w opisie napisała, że chętnie znalazłaby się razem z Kim i jej przyjaciółmi na tej wyspie. Chociaż wie, że aktualnie są sprawy ważniejsze niż imprezowanie i przy okazji wsparła Strajk Kobiet, jest tak zmęczona złymi emocjami, walką, a także tak bardzo tęskni za normalnością, że cieszy się, że chociaż Kardashian mogła świętować w taki sposób swoje urodziny:

Kim! Take Me With U!  @kimkardashian #tbt #backtonormal

Sorry Siostry! wiem, ze są sprawy ważniejsze, ale jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką, naszą codziennością … tak potwornie zmęczona i stęskniona „normalnosci”, że aż się ucieszyłam ze Kim zabrała swoich przyjaciół na wyspę i świętowała urodziny! #happybirthday
ja tez chce !

ps. byle do piątku

 

Zabawny post rozbawił internautów. W komentarzach piszą, że też chcieliby się znaleźć na takiej wyspie, doceniają poczucie humoru aktorki:

  • Ale fajosko też bym teraz chciała na taką plażę.
  • Każdy z nas chce chyba być dziś taką Kim.
  • To samo pomyślałam, jak zobaczyłam te zdjęcia z jej imprezy urodzinowej. Też bym tak teraz chciała.

Też chcielibyście dołączyć do listy gości Kim?


Anna Mucha na plaży

Anna Mucha na plaży

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×