Szukaj

Anna Mucha przefarbowała się na blond! Wygląda tak, że wow. Zbiera same ochy i achy

Anna Mucha została blondynką

Anna Mucha została blondynką

Anna Mucha przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie przy okazji reklamy kosmetyków. Aktorka została blondynką. Co na to jej fani?

Anna Mucha miesiącami przygotowywała się do premiery spektaklu Przygody ogrodnika, którego jest producentką. Zgodnie z pierwszym planem widzowie mieli mieć okazję obejrzeć sztukę już od 11 października. Te plany pokrzyżowały obostrzenia, które nałożono w związku z epidemią koronawirusa. Nową datę wyznaczono na listopad.

Aktorka nie ukrywa, że nie jest to dla niej łatwa sytuacja. W projekt zainwestowała swoje oszczędności, a aktualne wytyczne nie pozwalają jej nawet na pokrycie kosztów, o czym opowiedziała w rozmowie z Party:

Kultura jest praktycznie zablokowana. Przy 25-procentowym obłożeniu nie mamy szans nawet na pokrycie kosztów. Leżymy — komentuje Mucha w dwutygodniku.

Anna Mucha została blondynką. Jak wygląda?

Anna Mucha, chociaż na premierę spektaklu będzie musiała trochę poczekać, stara się być aktywna w social mediach. Pokazuje kulisy projektów, dzieli się opiniami na temat sprawdzonych przez siebie produktów. Tak jak we wtorek, gdy opublikowała nowy post. Wypowiedziała się na temat tuszu pewnej marki kosmetycznej, który szczerze poleca.

Tym razem to jednak nie kosmetyk, a fryzura gwiazdy przyciąga uwagę. Aktorka, chociaż przez długi czas była wierna ciemnym włosom, nieco je rozjaśniła i została blondynką. Da się to zauważyć na zdjęciu, które dołączyła. Efekt jeszcze lepiej jest widoczny na relacji na Instastory.

O tym, że Mucha wygląda doskonale, internauci nie mają nawet cienia wątpliwości. W komentarzach pojawiają się same słowa zachwytu:

  • Nie mogę się napatrzeć. Genialnie Ci w tych włosach, jest efekt wow, naprawdę.
  • Mega się prezentujesz. Jesteś prześliczna. Jesteś absolutnie piękna.
  • Bardzo lubię Cię w takim wydaniu, naturalne piękno. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania, super.
  • Świetne kosmetyki, kupiłam ten sam zestaw. Co do nowej fryzury, wyglądasz genialnie, zmiana zdecydowanie na plus. Pięknie się prezentujesz, super.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Mucha w blondzie prezentuje się wspaniale. Też tak myślicie?


Anna Mucha została blondynką

Anna Mucha została blondynką

Anna Mucha została blondynką

Anna Mucha została blondynką

Anna Mucha została blondynką

Anna Mucha została blondynką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×