W takich luksusach zamieszkają Anna Dereszowska i Daniel Duniak. Cztery sypialnie, pralnia, ogromna kuchnia

Anna Dereszowska i Daniel Duniak spędzili urlop z górach

Anna Dereszowska i Daniel Duniak spędzili urlop z górach

Anna Dereszowska i Daniel Duniak kupili wspólne mieszkanie

Anna Dereszowska jest związana z Danielem Duniakiem. Mają ze sobą synka Maksymiliana, który przyszedł na świat w sierpniu. Aktorka ma również córkę Lenę z poprzedniego związku. Anna i jej partner postanowili zamieszkać razem. Zdecydowali się na kupno segmentu w warszawskim Wawrze. Jak donosi Super Express, aktorka dostała spory rabat:

Podczas targów mieszkaniowych została twarzą jednej z firm. W zamian za to dostała naprawdę solidny rabat za segment. Ceny na osiedlu zaczynały się od 4,5 tys. zł za metr kwadratowy. Ona płaciła 3,2 tys. zł. 

Informator tabloidu zdradza również, że para zamieszka na 193 m2, za które zapłaciła ponad 620 tysięcy złotych! Nowe mieszkanie aktorki i fotografa mieści się przy Wale Miedzeszyńskim w Warszawie. Na parterze segmentu ma mieścić się salon z jadalnią, przestrzenną kuchnią i garaż. Na kolejnych piętrach cztery sypialnie, tyle samo łazienek, pralnia i taras.

W końcu będziemy mieli coś, co zbudujemy razem od podstaw. To już nie będzie miejsce, do którego jedno z nas się sprowadziło i wniosło swoje kartony. Mam nadzieję, że przyszłe święta spędzimy już tam. Centralnym punktem w naszym domu ma być stół, przy którym będzie gromadziła się cała rodzina. – wyznała w wywiadzie dla Pani

Gratulujemy 🙂

Zobacz także: Anna Dereszowska pierwszy raz opowiedziała o ukochanym Danielu Duniaku. Tyle komplementów z jej ust jeszcze nie słyszeliśmy

Anna Dereszowska i Daniel Duniak

Jak mieszka Anna Dereszowska?

Anna Dereszowska i Daniel Duniak

Mieszkanie Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×