Szukaj

Jennifer Aniston przyłapała Angelinę Jolie na kłamstwie. Jedną historię przedstawiły zupełnie inaczej

Jennifer Aniston i Angelina Jolie

Jennifer Aniston i Angelina Jolie

Angelina Jolie zawsze twierdziła, że nigdy osobiście nie poznała Jennifer Aniston. Dziennikarze doszukali się jednak wywiadu, w którym przyznała, że było zupełnie inaczej. Dlaczego kłamała?

Pierwszą żoną Brada Pitta była gwiazda serialu Przyjaciele – Jennifer Aniston. Byli nazywani złotą parą show-biznesu. Wydawało się, że łączy ich miłość jak z bajki – młodzi i piękni, byli ulubieńcami Ameryki. Wszystko układało się świetnie, aż do momentu, w którym na drodze Pitta stanęła Angelina Jolie.

Jen i Brad wzięli ślub w 2000 roku, ale rozwiedli się pięć lat później. Przed bardzo publiczną separacją, Pitt miał nadchodzącą premierę filmu z Angeliną, to był romans akcji Mr. & Mrs. Smith. Ten film z 2004 r. – o walce męża i żony o utrzymanie małżeństwa, dopóki nie zdadzą sobie sprawy, że oboje potajemnie pracują jako zabójcy – przeszedł już do historii Hollywood. Między innymi ze względu na romans głównej pary aktorów.

Brad i Angelina pobrali się, ale ich 12-letni związek zakończył się w 2016 roku głośnym i długim rozwodem. Czy Jolie spotkała się osobiście z Jennifer Aniston przed jej rozstaniem z Pittem?

Czy Angelina Jolie spotkała się osobiście z Jennifer Aniston?

Angelina twierdzi, że nigdy nie spotkała gwiazdy Przyjaciół, ale wygląda na to, że nie jest to prawda.

Była na palnie Przyjaciół, zatrzymałam się i przedstawiłam – powiedziała Jenifer Aniston w Vanity Fair – Powiedziałeam: „Brad jest tak podekscytowany współpracą z tobą. Mam nadzieję, że dobrze się bawicie”.

Ale kiedy to samo pytanie zadał Angelinie Vogue, jej odpowiedź brzmiała „nie” – a fani na całym świecie nie mogli zrozumieć, dlaczego tak twierdzi, jeśli z wypowiedzi Aniston wynika coś zupełnie innego.

Ale… więc… zapytałeś, czy kiedykolwiek spotkałam Jennifer, a ja odpowiedziałem„ nie ” – powiedziała później i wyjaśniła dalej. – Zrobiłam to, ale nie było to właściwe spotkanie. Minęliśmy się i przywitałyśmy krótko, uścisnęłyśmy sobie ręce. Ale to nie jest prawdziwe spotkanie typu „usiądź i porozmawiaj”.

Nie wyjaśniła natomiast, dlaczego początkowo się wyparła. Zapytano ją, czy będzie gotowa na takie spotkanie w przyszłości.

To byłaby decyzja Jennifer i byłabym zadowolona – powiedziała gwiazda.

Patrząc jednak na doniesienia zagranicznej prasy, niekoniecznie takie spotkanie marzy się Jennifer Aniston.


Jennifer Aniston pokazuje środkowy palec

Jennifer Aniston pokazuje środkowy palec

Angelina Jolie w Rzymie podczas promocji filmu Czarownica 2

Angelina Jolie w Rzymie podczas promocji filmu Czarownica 2

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×