Wirtualna Polska

Aneta Zając tak bardzo się zmieniła, że fani jej nie poznali. W długich blond włosach wygląda jak inna osoba

Aneta Zając tak bardzo się zmieniła, że fani jej nie poznali. W długich blond włosach wygląda jak inna osoba

Aneta Zając

Aneta Zając zdecydowanie zaszalała z metamorfozą. Aktorka postawiła na mocny makijaż, ale to jej długie włosy wprawiają w zachwyt. Fani nie mogli jej rozpoznać. 

Wirtualna Polska

Aneta Zając to aktorka, której ogromną popularność przyniosły występy w serialu Pierwsza Miłość. Tam od pierwszego odcinka wciela się w postać Marysi. Jej losy i momentami bardzo zawiłe perypetie widzowie pomimo upływu lat śledzą z zapartym tchem. Grę w serialu gwiazda bardzo sprawnie połączyła z macierzyństwem. Jest ona szczęśliwą mamą dwóch synów. Bliźniacy Robert i Michał niebawem będą świętowali 11. urodziny.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Aktorka jest też autorką jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz ostatnich lat. W pewnym momencie poczuła, że chce zmienić swoją sylwetkę. Postanowiła rozprawić się z dodatkowymi kilogramami i krągłościami. Ostro wzięła się do pracy i wprowadziła dietę. Nie zabrakło też ćwiczeń i zdrowych nawyków. Wszystko poskutkowało tym, że obecnie olśniewa zgrabnym ciałem. Może się pochwalić smukłą talią, a także szczuplutkimi nogami. Filigranowa gwiazda niezmiennie zbiera za to sporo komplementów.

Aneta Zając zmieniła fryzurę. Jak wygląda w długich włosach?

Zając przez lata obecności na małym, ekranie zdążyła zaskarbić sobie wielką sympatię widzów. Wszystko to znalazło odzwierciedlenie także w sieci. Gwiazda prowadzi na Instagramie profil, który jest chętnie odwiedzany przez fanów. Jej konto śledzi 259 tys. internautów. Dzieli się ona tam zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jak wygląda jej praca od kuchni, ale też nie szczędzi kadrów z życia prywatnego. Wiadomo, że każdą wolną chwilę spędza z dziećmi. Chociaż w sieci nie pokazuje ich twarzy, to widać, że bliźniacy zdrowo i szybko rosną.

Aktorka zrzuciła wiele zbędnych kilogramów, ale nigdy nie szalała zbytnio z fryzurą. Od kilku lat nosi blond włosy, które sięgają jej do ramion. Na ostatnim zdjęciu, jakie wrzuciła do sieci, nieco zszokowała fanów. Ma bardzo długie włosy, a w pierwszej chwili aż ciężko ją rozpoznać.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dzień dobry #onset – napisała.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zmiana w wyglądzie Anety jest ogromna, co zauważyli oczywiście jej obserwatorzy, nawet koleżanki z serialu są zaskoczone tym widokiem.

Wirtualna Polska
  • Yyyy, kim jeteś? – napisała Urszula Dębska.
  • Ale piekna.
  • Cudowna.
  • Sztos.
  • Ślicznie.
  • Pani Aneto nie poznałem Pani.

Całego efektu dopełnił także mocniejszy makijaż. Trzeba przyznać, że w tym wydaniu wygląda zjawiskowo. Jak wam się podoba w długich włosach?


273252713_377404144065578_5066979655606130479_n (2) Aneta Zając - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Aneta Zając - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Aneta Zając w lokach

Aneta Zając w lokach

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×