Szukaj

Aneta Zając zmieniła się w zmysłową Alexis! Tak dobrze dawno nie wyglądała. Co za przemiana

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając już występując w Tańcu z gwiazdami udowodniła, że cicha woda brzegi rwie. A teraz coraz bardziej się rozkręca. Jej najnowsze zdjęcie jest niezwykle zmysłowe. Co za metamorfoza!

Rola Marysi w serialu Pierwsza miłość sprawiła, że wielu postrzega Anetę Zając jako słodką blondynkę i szarą myszkę. Tymczasem okazuje się, że gdy trzeba, gwiazda potrafi pokazać pazur! Na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na Instagramie wygląda bardzo kobieco, a jednocześnie emanuje siłą.

Alex, dla przyjaciół Alexis – napisała w komentarzu.

Czyżby porównywała się do słynnej Alexis z niezapomnianego serialu Dynastia? Być może, bo dodała przy tym zdjęcie trzech ostrych papryczek. Może to być także sygnał tego, że aktorka nie da sobie więcej w kaszę dmuchać. Nie ukrywa, że bardzo zmienił ją Taniec z gwiazdami:

Zyskałam pewność siebie. Może rzeczywiście tak jest, że gdy dziewczyna wierzy w siebie, to emanuje kobiecością? – zastanawiała się w wywiadzie dla czasopisma Moje smaki życia.

Aneta Zając cieszy się też, że przekroczyła magiczną trzydziestkę:

Gdy byłam młodsza, wielu znajomych mówiło mi, że to będzie najlepszy czas w moim życiu. Nie wierzyłam. Dziś wiem, że jest to bardzo dobry wiek dla kobiet. Kompleksy się wyciszają, a na pierwszy plan wychodzą nasze wszystkie atuty.

Zobacz: Aneta Zając schudła już 10 kilogramów! Efekty są imponujące. A to dopiero początek

Aktorka samotnie wychowuje dwóch synów i z pewnością czasem jest jej ciężko. Nie narzeka jednak, bo to nie leży w jej charakterze.

W krytycznych sytuacjach staram się znaleźć równowagę. Potrafię walczyć o swoje, ale nie za wszelką cenę i nie po trupach. Gdy nie mam wyjścia i nie widzę sensu walki, zdaję się na los, mówiąc sobie, że wszystko będzie dobrze. Zauważyłam, że gdy odpuszczę i przestaję walczyć, los załatwia sprawy za mnie.

Zobacz: Aneta Zając zrobiła się na JLo! Odmieniona podbija stołeczne parkiety. Dzisiaj to ona jest najlepszą laską w mieście

Aktorka słynie z tego, że swoje życie prywatne bardzo chroni i trzyma za zamkniętymi drzwiami. Ale patrząc na to, jaką energią teraz emanuje, nie można wykluczyć, że stoi za tym jakiś przystojny mężczyzna. Ale nawet jeśli, na długo pewnie pozostanie to wyłącznie jej słodką tajemnicą.


Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając jak Jennifer Lopez

Aneta Zając jak Jennifer Lopez

Aneta Zając przedłużyła włosy

Aneta Zając przedłużyła włosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×