Andrzej Grabowski jest już po ślubie? Tabloid dotarł do zaskakujących informacji

Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski znalazł miłość życia? Media od jakiegoś czasu donoszą, że w życiu aktora pojawiła się nowa miłość. A co na to on sam? Czyżby był już po trzecim ślubie?

Andrzej Grabowski był już dwukrotnie żonaty. Aktor kilkukrotnie podkreślał, że nie lubi być samotnikiem. Jak przyznał ostatnio w jednym z wywiadów, nie spędzał wakacji samotnie. Prawdopodobnie jego serce po raz kolejny zabiło mocniej. Pojawiły się plotki na temat tego, że jego nowa partnerka jest od niego młodsza o 30 lat. Teraz spekuluje się, że być może prawda jest zupełnie inna, bo ostatnio gwiazdor coraz częściej widywany jest ze swoją prawie rówieśniczką.

Andrzej Grabowski: nowa partnerka

Według spekulacji tygodnika Na żywo Andrzej jest nie tylko zakochany. Przeszedł dla nowej partnerki spektakularną metamorfozę. Zrzucił ponad 40 kilogramów i okazuje się, że na tym nie poprzestał. Serialowy Ferdynand Kiepski kupił nowy samochód, a w swoim domu urządza przyjęcia. Prowadzi zdecydowanie bardziej otwarty styl życia.

Jego dom ożył, organizuje przyjęcia, zaprasza znajomych, sam gotuje, piecze, wędzi — donosi informator tabloidu.

Grabowski oficjalnie nie skomentował rewelacji podawanych przez magazyn. Zazwyczaj niechętnie wypowiada się na temat swojego życia  prywatnego. Jednak dość często pokazuje się ostatnio z nową przyjaciółką. Dlatego też padło podejrzenie, że to właśnie ona skradła serce Andrzeja. I bardzo dobrze, gdyż aktor po kolejnym rozwodzie wydawał się być bardzo rozgoryczony. W wywiadzie udzielonym w czerwcu mówił:

Człowiek budzi się i myśli: A po co to wszystko?

Andrzej Grabowski wziął trzeci ślub?

Na szczęście aktor odnalazł na nowo sens życia. Pomogła mu w tym Aldona Grochal, artystka z Krakowa. To właśnie ona towarzyszyła mu podczas premiery filmu Bad Boy i to jej Andrzej wręczył czerwoną różę, którą wcześniej dostał na wydarzeniu. Jednak zapytany o to, czy jest w związku, nie odpowiedział jednoznacznie. Stwierdził wymownie, że owa kobieta jest jego rodziną.

Kto wie, być może para jest już po ślubie?


Aldona Grochal źródło: www.filmpolski.pl

Aldona Grochal źródło: www.filmpolski.pl

Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami, piąty odcinek

Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami, piąty odcinek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×