Szukaj

Tak dziś wygląda Aleksy Komorowski z „Dzień dobry, kocham cię”. Serce przystojniaka skradła znana aktorka

Aleksy Komorowski

Aleksy Komorowski

Aleksy Komorowski sześć lat temu zagrał główną rolę w filmie Dzień dobry, kocham cię. Czym aktualnie się zajmuje i jak zmienił się od tego czasu? Sprawdziliśmy. 

Aleksy Komorowski przez kilka lat przebywał w Stanach Zjednoczonych. Tam ukończył katolickie liceum z internatem, potem rozpoczął naukę w prestiżowej szkole Lee Strasberga w Nowym Yorku. Studiował zarządzanie, zrozumiał jednak, że to aktorstwo jest jego prawdziwą pasją.

Właśnie dlatego w 2012 roku wcielił się w postać Patryka w serialu Polsatu Hotel 52. Rok później skończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie. Potem posypały się kolejne propozycje. Aleksy na swoim koncie zapisał mnóstwo ról w mniejszych i większych produkcjach.

W 2014 roku Komorowski wystąpił w filmie Dzień Dobry, kocham cię, który przyniósł mu największą rozpoznawalność. Wcielił się w postać doktora Szymona Kosowskiego, przystojnego lekarza, do którego wzdycha mnóstwo kobiet. Jego serce udaje się skraść pięknej i dowcipnej miłośniczkę jazdy na rolkach — Basi (Barbara Kurdej-Szatan), która wpada na niego na ulicy. Seria nieszczęśliwych wydarzeń sprawia, że tracą kontakt.

Zobacz: Kurdej Szatan w welonie, Bołądź bez spodni, Musiał w czasie golenia. Jako pierwsi pokazujemy zdjęcia z planu filmu „Dzień Dobry. Kocham Cię”.

Aleksy Komorowski — jak wygląda i czym się aktualnie zajmuje?

Od premiery filmu Dzień dobry, kocham cię minęło sześć lat. Co obecnie robi i jak wygląda Aleksy Komorowski?

33-latek nie porzucił aktorstwa. Pojawił się m.in. w komedii produkcji zagranicznej SuperBob (2015 rok). W tym samym czasie wystąpił w brytyjskiej produkcji Casualty (Na sygnale). Dwa lata temu zagrał w filmie Diablo oraz serialu Drogi wolności. Wcielał się też w jednego z bohaterów w Zawsze warto.

Komorowski większość czasu spędza w Warszawie, ale ma też drugi dom — w Londynie. Aktor prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje 12 tysięcy internautów. Wśród zdjęć, jakie opublikował dotychczas, nie brakuje ujęć z jego partnerką, śliczną Zuzanną Zielińską, która także jest aktorką.

Dzień dobry, kocham cię już dziś wyemituje TVP1 o godzinie 21:15. Będziecie oglądać?


Aleksy Komorowski kiedyś

Aleksy Komorowski kiedyś

Aleksy Komorowski kiedyś

Aleksy Komorowski kiedyś

Aleksy Komorowski kiedyś

Aleksy Komorowski kiedyś

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×