Szukaj

Aleksandra Żuraw z „Top Model” już poczuła wiosnę. W nowej fryzurze wygląda jak ciemnowłosa Marilyn Monroe

Aleksandra Żuraw przeszła odważną metamorfozę

Aleksandra Żuraw przeszła odważną metamorfozę

Aleksandra Żuraw na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Postawiła na odważne cięcie. Internauci są zachwyceni jej odmienionym wizerunkiem.

Aleksandra Żuraw wystąpiła w czwartej edycji Top Model. W programie radziła sobie świetnie i jak burza przechodziła przez kolejne etapy show. Odpadła tuż przed finałem, podczas odcinków realizowanych w Portugalii. Z rywalizacji wyeliminowała ją Anja Rubik, która miała sporo uwag do sposobu chodzenia uczestniczki po wybiegu. Gdy program dobiegł końca, wiele osób wróżyło jej spektakularną karierę w branży mody. Stało się jednak inaczej.

Modelka w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, że po zakończeniu emisji show jej życie było dalekie od bajkowego. Wyobrażała sobie, że po Top Model rozwinie skrzydła w świecie mody. Zamiast tego chwytała się różnych zajęć, które pozwoliły jej opłacić rachunki. Była sekretarką, kelnerką, a także sprzątaczką:

Myłam toalety. Po Top Model tak było. Miałam trochę inne wyobrażenie na temat tego, jak będzie. Każdy myśli, że w Top Model jak jest ta czołówka, że to jest sława, pieniądze, kariera. Nie jest tak w rzeczywistości. Na tę karierę i na te pieniądze trzeba zapracować bardzo ciężką pracą. Nie ukrywam, że rok po zakończeniu programu pracowałam normalnie. Byłam sprzątaczką, sekretarką, kelnerką.

Aleksandra Żuraw przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

Żuraw znalazła jednak pomysł na siebie. Prowadzi kanał na YouTubie, jest także aktywna na Instagramie, gdzie działa pod pseudonimem Olka Żuraw – Matka Łajdaczka. Modelka, która w 2018 roku urodziła pierwsze dziecko, co jakiś czas dzieli się z internautami urokami macierzyństwa.

Niedawno w social mediach poruszyła temat ojca swojej córki. Ujawniła, że razem chodzili na terapię, która mimo wielkich oczekiwań, nie uratowała ich związku. Chociaż już nie są razem, wspólnie wychowują Apolonię. Mężczyzna ma dobry kontakt z dzieckiem:

Ojciec Apolonii stał się godnym zaufania rodzicem, stającym na wysokości zadania. Dzięki pracy, jaką włożył, ma świetną relację ze swoją córką i to jest dla mnie wielki sukces w całej tej trudnej sytuacji – opowiedziała Ola.

W sobotę Aleksandra Żuraw pochwaliła się metamorfozą. Pomimo że gwiazda Top Model długi czas była wierna długim włosom, postanowiła nieco zmienić wizerunek. Zdecydowała się na ostre cięcie i postawiła na długość do ramion. Przemianę zaprezentowała na Instagramie. Pochwaliła się zdjęciem w nowej fryzurze.

Aleksandra Żuraw przeszła odważną metamorfozę

Aleksandra Żuraw przeszła odważną metamorfozę

Zmiana wyglądu Żuraw zachwyciła jej fanów. W komentarzach pod zdjęciem komplementują urodę gwiazdy Top Model i piszą, że wygląda jak ciemnowłosa Marilyn Monroe:

  • Trochę taka Marilyn Monroe. Świetnie wyglądasz.
  • Jak ładnie w tych włosach. Wow.
  • Jesteś wartościową kobietą, którą każdego dnia oglądam na Instagramie. Życzę Ci jak najlepiej, bo dajesz ludziom naprawdę dużo dobrego. Cudownie wyglądasz.

Ola wygląda świetnie.


Aleksandra Żuraw przeszła odważną metamorfozę

Aleksandra Żuraw przeszła odważną metamorfozę

Aleksandra Żuraw z Top Model powiększyła sobie piersi

Aleksandra Żuraw z Top Model powiększyła sobie piersi

Aleksandra Żuraw – Pytanie na śniadanie

Aleksandra Żuraw – Pytanie na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×