Aleksander Kwaśniewski się zaokrąglił. Były prezydent porzucił dietę i wygląda… bardzo dostojnie

Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski w ostatnim czasie nieco przybrał na wadze. Internet obiegły nowe zdjęcia byłego prezydenta. Jak twierdzi Fakt – "wygląda bardzo dostojnie".

Aleksander Kwaśniewski był prezydentem Polski aż przez dwie kadencje. W 1995 roku drugiej turze wyborów udało mu się pokonać ubiegającego się o reelekcję Lecha Wałęsę. W 2005 roku, gdy sam ubiegał się o ponowną prezydenturę udało mu się zwyciężyć już w pierwszym głosowaniu uzyskując ponad 53 % poparcia. To pozwoliło mu rządzić krajem przez kolejne 5 lat. Były prezydent i jego żona Jolanta cieszyli się ogromną sympatią Polaków. Do dzisiaj są wspominani jako jedna z najbardziej sympatycznych par prezydenckich.

Aleksander Kwaśniewski swego czasu zwrócił uwagę mediów swoją zaokrąglającą się sylwetką. Tuż przed reelekcją w 2000 roku polityk zdecydował się na walkę z dodatkowymi kilogramami. To właśnie wtedy wylansował modę na tak zwaną dietę kapuścianą. Jej podstawą, jak sama nazwa mówi, była kapusta, a zwłaszcza przygotowywana z niej zupa. Byłemu prezydentowi w mgnieniu oka udało się wtedy zrzucić kilkanaście zbędnych kilogramów. Podczas kolejnej kampanii prezydenckiej zachwycał odmienioną sylwetką. Polski przemysł na nowinkę o diecie zareagował bardzo szybko. W sklepach pojawiła się mrożonka o nazywana Zupą prezydencką. Ten specjał w mgnieniu oka znikał ze sklepów.

Aleksander Kwaśniewski przytył. Nowe zdjęcia byłego prezydenta

Aleksander Kwaśniewski od początku swojej prezydentury walczy o idealną sylwetkę. Nie tylko przez wiele lat utrzymywał swoją specjalną, bardzo restrykcyjną dietę, ale także starał się aktywnie uprawiać sport. Od kilku lat polityk coraz rzadziej pojawia się w mediach, jednak nadal jest zawodowo aktywny. Ostatnio dziennikarze Faktu spotkali go, gdy wychodził z ulubionej włoskiej knajpy. Co powiedział im o swojej diecie?

Nie jestem teraz na żadnej diecie, choć oczywiście trzeba uważać na to, co się je. Akurat jadłem świetną rybę. Nic ciężkiego – zdradził dziennikowi „Fakt”.

Tabloid, porównując aktualne zdjęcia byłego prezydenta z tymi sprzed zaledwie 3 miesięcy, stwierdził, że jego sylwetka nieco się zaokrągliła. Myślicie, że Aleksander Kwaśniewski zdecyduje się powrócić do swojej słynnej kapuścianej diety?


Aleksander Kwaśniewski z brodą

Aleksander Kwaśniewski z brodą

Aleksander Kwaśniewski w lipcu 2020

Aleksander Kwaśniewski w lipcu 2020

Aleksander Kwaśniewski wraz małżonką podczas spotkania z prezydentem Ukrainy, Wiktorem Juszczenką (2005)

Aleksander Kwaśniewski wraz małżonką podczas spotkania z prezydentem Ukrainy, Wiktorem Juszczenką (2005)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×