Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis od śmierci ukochanego męża: „Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady…”

Pierwszy wpis Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka rozrywa serce. Co napisała na profilu po długiej nieobecności? Poruszyła ważny temat rozpoczynającego się dzisiaj Big Brothera. 

Agnieszka Woźniak-Starak śmierć męża

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Żałobę przeżywa z dala od medialnego szumu. Dzisiaj przerwała milczenie i opublikowała wzruszający post na swoim Instagramie. Pierwszy od czasu tragicznego wypadku.

Zobacz: Gabi Drzewiecka o stresie przed startem nowego „Big Brothera”: „Jeśli się pojawia, to jest spowodowany…” [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak – post na Instagramie

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie magnolii. Ta roślina to prezent. Dziennikarka przyznała, że bardzo ją ucieszył. Pod zdjęciem podziękowała wszystkim, za wsparcie, jakiego jej udzielili bliscy jej ludzie, a także, bliscy jej sercu obserwujący:

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.

We wzruszających słowach mówi o swoim mężu i o stracie. Ale przede wszystkim o tym, jaki spadek zostawił po sobie Piotr. Jego wsparcie czuje na każdym kroku.

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.

Agnieszka Woźniak-Starak o nowym Big Brotherze

Kolejno dziennikarka wyraziła swoje wsparcie, sympatię i wiarę w nową prowadzącą program Gabi Drzewiecką, a także wysłała pozytywne słowa w stronę wcześniejszych gwiazd: Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera.

Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!
Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję.

Na koniec wyraziła wiarę w przyszłość. Mimo straty, czuje, że wsparcie bliskich, da jej moc, żeby znowu cieszyć się życiem.

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam.

Zobacz: Madzia Wójcik o wygranej w „Big Brotherze”. Kiedy dostała pieniądze i czy już je wydała? [WIDEO]

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ????

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Tysiące wpisów ze wsparciem dla Agnieszki Woźniak-Starak

Kilka minut po wpisie Agnieszki Woźniak-Starak pojawiły się tysiące komentarzy ze wsparciem i wyrazami miłości. Najbliżsi, gwiazdy i obserwujący piszą słowa otuchy. Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Łukasz Jemioł, Katarzyna Kolenda-Zalewska, to osoby, które tylko otwierają listę tych, którzy współczują z dziennikarką.

  • Trzymaj się maleńka. jesteś silna na maxa. Dasz radę.
  • Kochana myślę o tobie najcieplej I wysyłam dużo miłości.
  • O jejciu. Tak czekałam na Pani wpis… Myślę o Pani codziennie.Niech się Pani trzyma i wraca do nas – mnożą się wzruszające wpisy.

 

Zobacz: „Big Brother 2”: Znamy pierwszych trzech uczestników! Kim są i jak wyglądają?

 


Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na balu TVN 2018

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na balu TVN 2018

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, pierwsze publiczne wyjście

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, pierwsze publiczne wyjście

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×