Szukaj

Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy? Edward Miszczak komentuje

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża zniknęła z telewizji i social mediów. Kiedy wróci do pracy? Edward Miszczak wypowiedział się na ten temat.
Edward Miszczak - Agnieszka Woźniak-Starak

Edward Miszczak - Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła nie wracać do pracy tej jesieni. Chociaż miała poprowadzić drugą edycję Big Brothera, po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno, czasowo zawiesiła swoją karierę.

Zobacz: Big Brother 2: nowa prowadząca wybrana! Już wiemy, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak!

Edward Miszczak o prowadzącej drugą edycję Big Brothera

Stacja wybrała jej następczynię. Jak poinformował Edward Miszczak w Dzień Dobry TVN, zamiast Agnieszki z mieszkańcami domu Wielkiego Brata rozmawiać będzie Gabi Drzewiecka, o czym Woźniak-Starak została poinformowana.

Ona dowiedziała się jako pierwsza, że jej następczynią będzie Gabi Drzewiecka. To była trudna, ale fajna rozmowa, bo ja kochałem Agnieszkę za to, w jaki sposób podchodziła do tego programu. O uczestnikach wiedziała wszystko – przyznał Edward Miszczak.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała poruszający nekrolog

Agnieszka Woźniak-Starak: kiedy wróci do pracy?

Okazuje się jednak, że Miszczak nie wyobraża sobie, by Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z wizji. W rozmowie z Super Expresem wyznał, że wszyscy czekają na powrót dziennikarki, która sama ma określić, kiedy wróci do pracy. Dodał, że nie zadzwonił jeszcze do gwiazdy, ponieważ sam niedawno przeszedł śmierć bliskiej osoby i wie, jakie jest to trudne mierzyć się z telefonami.

Sam niedawno miałem pogrzeb swojej żony i to jest straszne. Człowiek musi non stop opowiadać wszystkim, którzy dzwonią, co tak naprawdę się stało. Staram się nie dzwonić. Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót – zapewnia Miszczak w rozmowie z Super Expressem. 

Zobacz: Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nowego „Big Brothera”? Zapytaliśmy Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera [WIDEO]

 


Agnieszka Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×