Agnieszka Kotulanka przed śmiercią skarżyła się na potworny ból głowy. „Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura”

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka zmarła już prawie 3 lata temu. Jej odejście zaskoczyło bliskich w momencie, kiedy wydawało się, że aktorka pokonała alkoholizm i miała nawet wrócić do pracy. Jaka jest przyczyna śmierci gwiazdy Klanu?

Niespodziewana wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki zaskoczyła fanów oraz znajomych aktorki z show-biznesu. Zmarła 24 lutego 2018 roku. Już za kilka dni miną 3 lata od jej śmierci. Choć od dawna było wiadomo, że w jej życiu prywatnym wszystko, co tylko mogło, poszło nie tak, to wszyscy żywili nadzieję, że uda się jej wyjść na prostą.

Mówiono o tym, że Kotulance udało się zwalczyć alkoholizm, z którym borykała się od długiego już czasu. W jej życiu znów miała zagościć nadzieja i widoki na lepsze jutro. Jak donosił Fakt, miała nawet wrócić do pracy.

Chciała żyć dla dzieci, mamy i siostry, bo w końcu do niej dotarło, że nie jest sama i ma wielu bliskich obok siebie. Gdy było z nią źle, nie widziała, jak dużo osób się o nią troszczy. Przed śmiercią naprawdę czuła się kochana i dzięki temu patrzyła optymistycznie w przyszłość. Planowała wrócić do pracy jesienią. Była w dobrej formie i chciała za kilka miesięcy ogłosić swój powrót podaje informator tabloidu

Zobacz także: Agnieszka Kotulanka miała córkę i syna. Kim są dzieci zmarłej aktorki?

Niestety, nie udało jej się zrealizować tych planów. Jakie były przyczyny jej śmierci?

Z jakiego powodu zmarła Agnieszka Kotulanka?

Przez ostatnie lata jej życia, bliscy Agnieszki Kotulanki z rozpaczą patrzyli, jak dąży ku samozagładzie. Alkohol ciągnął ja na dno. Proponowano jej pomoc. Córka regularnie odwoziła ją na odwyk, przyjaciel Jerzy Bończak podjął się wyprodukowania sztuki teatralnej, w której mieli zagrać razem, niestety, nic nie pomogło. O jej chorobie mówiono długo. Doszukiwano się przyczyn. Jedni mówili, że to narastająca frustracja zawodowa sprawiła, że pogrążyła się w nałogu – czuła, że Klan, którego była gwiazdą, był dla niej jak pułapka. Inni uważali, że to zawód miłosny sprawił, że sięgnęła po kieliszek.

Po śmierci aktorki wszyscy uważali, że jej przyczyną była marskość wątroby. Dopiero później wyszło na jaw, że prawda jest zupełnie inna. W dniu swojej śmierci Kotulanka skarżyła się na bardzo silne bóle głowy:

Rozmawiała z rodziną przez telefon, ale mówiła, że pewnie czuje się źle przez ciśnienie i pogodę. Zbagatelizowała ból głowy, bo myślała, że jej szybko przejdzie. W przeszłości miała już takie sytuacje, bo była meteopatką. Marskość wątroby, którą sugerowali niektórzy, to bzdura. Śmierć sobie zadrwiła z Agnieszki i zabrała ją w momencie, gdy wracała do formy i wierzyła, że będzie dobrze – mówił informator Faktu.

Okazało się, że przyczyną śmierci aktorki był wylew krwi do mózgu. Agnieszka Kotulanka została pochowana 27 lutego 2018 roku na cmentarzu w Legionowie.


Agnieszka Kotulanka - grób, 1 listopada 2019

Agnieszka Kotulanka - grób, 1 listopada 2019

Agnieszka Kotulanka - grób na cmentarzu w Legionowie

Agnieszka Kotulanka - grób na cmentarzu w Legionowie

Agnieszka Kotulanka pogrzeb

Agnieszka Kotulanka pogrzeb

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×