Zapowiadana rewolucja w Królowych życia nie dojdzie do skutku. Gwiazda TTV zdementowała doniesienia mediów

Królowe życia

Królowe życia

Agnieszka Kotońska zyskała wielką popularność dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Nic dziwnego, że padają nowe propozycje w jej kierunku. Czy weźmie teraz udział w Królowych życia?

Agnieszka Kotońska, to gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem, która przeszła niesamowitą metamorfozę. Jest też chyba najbardziej charyzmatyczną postacią show TTV, którą widzowie dawniej kojarzyli głównie z mocną opalenizną, sztucznymi rzęsami i wyrazistym, często przerysowanym makijażem. Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej.

Jakiś czas temu zabrała się za siebie i zaczęła chudnąć. Wszystko dzięki diecie, którą sama sobie wymyśliła i wytrwale ją realizuje.

Zaczęłam ćwiczyć 2 lata temu w zaciszu domowym ,przed telewizorem razem z MELL B , Chodakowska, Lewandowska. WSTYD nie pozwalał mi wyjść na siłownię ,więc pomyślałam najpierw zrzuce parę kg i będę miała więcej odwagi, ćwiczenia były krótkie bo tylko tyle mogłam na tamten czas z siebie wydusic, potem zaczęłam zdrowo się odżywiać i oczywiście wprowadziłam też suplementy moje @berberys_slim i tak nabrałam rozpędu i stosuje trzy złote zasady
1. Zdrowo jem
2.Ćwiczę
3 suplementy @berberys_slim – zdradziła kilka miesięcy temu sekret swojej odchudzonej sylwetki.

Oprócz tego Agnieszka Kotońska zmieniła garderobę, jej makijaż już nie jest wyzywający, a nową szczupłą sylwetką chętnie chwali się na Instagramie.

Czy Agnieszka Kotońska weźmie udział w Królowych życia?

Kotońska to ulubienica widzów programu Gogglebox. Przed telewizorem. Pojawia się na ekranie już od 2015 roku, a towarzyszą jej ukochany mąż Artur i syn Dajan. Poczucie humoru całej rodziny sprawiło, że fani show nie wyobrażają sobie nie oglądać ich w kolejnych odcinkach. Już we wrześniu stacja TTV wyemituje najnowszy sezon.

Jednak metamorfoza, jaką przeszła Agnieszka i to, że dorobiła się sporej grupy obserwatorów w social mediach, spowodowało, że wielu widziałoby ją w innym popularnym programie TTV. Królowe życia to show, który opowiada o losach bogatych i barwnych ludzi, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją w luksusie, według fanów, Kotońska świetnie by tam pasowała.

Przejdź do Królowych życia, zostaw Gogglebox – proponują.

Agnieszka zdecydowanie odpowiedziała na komentarz:

moje miejsce jest w GOGGLEBOX, to moja cudowna przygoda życia.

Takie oświadczenie nie pozostawia cienia wątpliwości, że Dagmara Kaźmierska nie musi się obawiać konkurencji.


Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×