Szukaj

Ciasne, ale własne. W tym luksusowym mieszkanku żyją Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela jak mieszkają?

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska to kolejna gwiazda, która bez obecności kamer i fleszów niedawno powiedziała sakramentalne “tak”. Obecnie aktorka i jej mąż Maciej Pela są w podróży poślubnej na Seszelach. Czy kiedy wrócą ze słonecznych wakacji zamieszkają w mieszkaniu tancerki, którym jakiś czas temu pochwaliła się przed kamerami?

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Z pewnością uwagę przykuwa salon połączony z kuchnią, dzięki czemu wydaje się, że 50-metrowy apartament gwiazdy jest jeszcze bardziej przestronny. Kuchnia urządzona jest w nowoczesnym stylu. W oczy rzucają się m.in. ekspres do kawy, a także tablica, na której Kaczorowska może zapisywać ważne notatki. To także tam znajduje się okap, który na pierwszy rzut oka przypomina… telewizor.

W salonie zaś mieszczą się kanapa, a także stylowy fotel. Między kuchnią a salonem znajduje się rozkładany stół z rokładanym blatem, dzięki czemu w ciągu chwili z mini stolika zmienia się w duży mebel, za którym mogą zasiąść licznie przybyli goście.

W sypialni Agnieszki Kaczorowskiej znajdują się: duża przeszklona szafa, łóżko z żółtym obiciem, a także toaletka z jasnymi żarówkami, dzięki którym aktorka jest w stanie przygotować profesjonalny makijaż w mgnieniu oka.

View this post on Instagram

Co myślisz gdy patrzysz w lustro? ???? To mega ważny moment, który towarzyszy nam każdego dnia. Dlaczego ważny? Bo zawsze prowadzimy wtedy dialog z samym sobą. Zaobserwuj! Nawet jeśli nieświadomie, to czy rano zdarza Ci się pomyśleć patrząc na siebie „O rany, ale mam zaspane oczy” albo „niezbyt dobrze dziś wyglądam”…? ????‍♀️ Od dziś zamień na coś pozytywnego ❗️”Dobrze wyglądasz” albo „Dzień dobry Piękna” wystarczy na początek… a z czasem tylko wyszukuj wszystkie możliwe pozytywy i mów (co oznacza też ???????? myśl????) je do siebie patrząc w lustro ???????? …a potem zauważ zmiany i ciesz się lepszym samopoczuciem✌???? #bitofinspiration

A post shared by Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor) on

Kaczorowska swoje mieszkanie na Wilanowie kupiła w 2016 roku. Znajduje się ono na parterze i ma wyjście na taras, na którym w czasie ładnej pogody aktorka organizuje prywatki. Atrakcją wakacyjnych imprez jest efektowna fontanna.

Więcej w materiale Łukasza Jakóbiaka.

Ślub w Toskanii, a podróż poślubna? Agnieszka Kaczorowska porwała męża do raju na Ziemi!

Okrutne zamieszanie po ślubie Agnieszki Kaczorowskiej! Do akcji musiał wkroczyć jej świeżo upieczony mąż!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pokazali zdjęcia ze ślubu w egzotycznym kraju! Wyglądali zjawiskowo!


Lubisz Agnieszkę Kaczorowską?

×