Ciasne, ale własne. W tym luksusowym mieszkanku żyją Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela jak mieszkają?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela jak mieszkają?

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska to kolejna gwiazda, która bez obecności kamer i fleszów niedawno powiedziała sakramentalne „tak”. Obecnie aktorka i jej mąż Maciej Pela są w podróży poślubnej na Seszelach. Czy kiedy wrócą ze słonecznych wakacji zamieszkają w mieszkaniu tancerki, którym jakiś czas temu pochwaliła się przed kamerami?

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Z pewnością uwagę przykuwa salon połączony z kuchnią, dzięki czemu wydaje się, że 50-metrowy apartament gwiazdy jest jeszcze bardziej przestronny. Kuchnia urządzona jest w nowoczesnym stylu. W oczy rzucają się m.in. ekspres do kawy, a także tablica, na której Kaczorowska może zapisywać ważne notatki. To także tam znajduje się okap, który na pierwszy rzut oka przypomina… telewizor.

W salonie zaś mieszczą się kanapa, a także stylowy fotel. Między kuchnią a salonem znajduje się rozkładany stół z rokładanym blatem, dzięki czemu w ciągu chwili z mini stolika zmienia się w duży mebel, za którym mogą zasiąść licznie przybyli goście.

W sypialni Agnieszki Kaczorowskiej znajdują się: duża przeszklona szafa, łóżko z żółtym obiciem, a także toaletka z jasnymi żarówkami, dzięki którym aktorka jest w stanie przygotować profesjonalny makijaż w mgnieniu oka.

View this post on Instagram

Co myślisz gdy patrzysz w lustro? ???? To mega ważny moment, który towarzyszy nam każdego dnia. Dlaczego ważny? Bo zawsze prowadzimy wtedy dialog z samym sobą. Zaobserwuj! Nawet jeśli nieświadomie, to czy rano zdarza Ci się pomyśleć patrząc na siebie „O rany, ale mam zaspane oczy” albo „niezbyt dobrze dziś wyglądam”…? ????‍♀️ Od dziś zamień na coś pozytywnego ❗️”Dobrze wyglądasz” albo „Dzień dobry Piękna” wystarczy na początek… a z czasem tylko wyszukuj wszystkie możliwe pozytywy i mów (co oznacza też ???????? myśl????) je do siebie patrząc w lustro ???????? …a potem zauważ zmiany i ciesz się lepszym samopoczuciem✌???? #bitofinspiration

A post shared by Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor) on

Kaczorowska swoje mieszkanie na Wilanowie kupiła w 2016 roku. Znajduje się ono na parterze i ma wyjście na taras, na którym w czasie ładnej pogody aktorka organizuje prywatki. Atrakcją wakacyjnych imprez jest efektowna fontanna.

Więcej w materiale Łukasza Jakóbiaka.

Ślub w Toskanii, a podróż poślubna? Agnieszka Kaczorowska porwała męża do raju na Ziemi!

Okrutne zamieszanie po ślubie Agnieszki Kaczorowskiej! Do akcji musiał wkroczyć jej świeżo upieczony mąż!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pokazali zdjęcia ze ślubu w egzotycznym kraju! Wyglądali zjawiskowo!


Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Agnieszka Kaczorowska pokazała mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×