Agnieszka Hyży wyjawiła, czy zaszczepiła się w ciąży. Odważnym wyznaniem potwierdziła swoje przypuszczenia. Spadła na nią lawina wiadomości

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży opowiedziała o tym, czy zaszczepiła się podczas ciąży. Co powiedziała? Zdobyła się na sporą dawkę szczerości.

Agnieszka Hyży jakiś czas temu przekazała dobrą nowinę. Na świat przyszedł syn jej i Grzegorza Hyżego – Leon. Ciąża Agnieszki przypadła na trudny czas pandemii koronawirusa. Wiele mam miało wtedy dylemat – szczepić się czy nie szczepić. Popularna dziennikarka jak dotychczas milczała na ten temat i nie zabierała jasnych deklaracji. Wyjątek zrobiła w rozmowie z nami.

To jest w Polsce temat, w którym nie wiadomo jak się wypowiadać. Ja się bałam odpowiadać na pytania jak się mnie ktoś pytał, czy się zaszczepiłam będąc w ciąży. Bałam się powiedzieć tak, czy nie, bo za chwile wylałaby się na mnie fala tych, którzy mówią, że super i tych, którzy mówią, że pewnie zrobiłam krzywdę dziecku – wyznała.

Powiedziała też, że bardzo bała się zachorowania na koronawirusa w tym stanie. Jaką ostatecznie decyzję podjęła? Więcej o tym opowiedziała za pośrednictwem Instastory.

Agnieszka Hyży zaszczepiła się, będąc w ciąży?

Agnieszka Hyży otrzymała na Instastory jasno sformułowane pytanie:

Czy zaszczepiła się pani na COVID w ciąży??

Odpowiedziała na nie bez zbędnego kluczenia:

Byłam i jestem pytana o to przy wielu okazjach. Najczęściej odpowiadałam w prywatnych wiadomościach. Ale nie mam problemu z tym, żeby publicznie powiedzieć o swoim zdaniu w tej kwestii. Tak, zaszczepiłam się będąc w ciąży 1. i 2. dawką. Zrobiłam to po rozmowach z różnymi lekarzami. Za niedługo zaszczepię się 3. raz.

Jeszcze inny internauta zapytał:

W którym miesiącu szczepiła się Pani na i jakie samopoczucie po?

Na co ta odpowiedziała:

Tak, jak przypuszczałam, jak publicznie powiem, że się zaszczepiłam na COVID, to będzie lawina wiadomości i tak też jest. (…) Zaszczepiłam się pierwszą dawką w drugim trymestrze. Kolejną – w trzecim trymestrze, na samym początku. Jeżeli chodzi o skutki poszczepienne – były one niewielkie. Takie, jak chyba towarzyszą wielu osobom z tego, co słyszę. Czułam się trochę słabo 24 godziny tuż po szczepieniu. Nic więcej się nie działo. Dziecko się urodziło zdrowe – no i mam nadzieję, że ma przeciwciała, zgodnie z badaniami, które były prowadzone.

Zapowiedziała też, że już niedługo idzie się zaszczepić po raz trzeci.

Tym samym Agnieszka potwierdziła stanowisko zaprezentowane już przez siebie podczas wywiadu z Jastrząb Post.

Inne gwiazdy też chcą się szczepić

Agnieszka Hyży to niejedyna celebrytka, która chce przyjąć trzecią dawkę szczepionki. O tym samym myśli Maja Bohosiewicz. Ostatnio napisała na Instastory:

Tak kochani, szczepiłam się dwoma dawkami. I będę się szczepiła trzecią dawką. Nie będę nikogo namawiała, nie biorę udziału w żadnych sponsorowanych postach ze szczepionkami – jak ktoś nie chce się szczepić – trudno, rozumiem, nie wyzywam innych od szczurów (zapewne chodziło o „szurów” – przyp. red.) czy foliarzy – macie prawo się nie szczepić. Proszę tylko uszanować moje zdanie i moją decyzję, i nie pisać do mnie bzdur, bo ja ani lekarz, ani wirusolog, więc ze sobą nie pogadamy na temat szczepień. Możemy pogadać o sukienkach, bo na tym się znam.

Trzecią dawkę przyjęli już m.in. Małgorzata RozenekTomasz KammelBeata Tadla.


Agnieszka Hyży o szczepieniu przeciwko koronawirusowi

Agnieszka Hyży o szczepieniu przeciwko koronawirusowi

Agnieszka Hyży o szczepieniach

Agnieszka Hyży o szczepieniach

Agnieszka Hyży o szczepieniach

Agnieszka Hyży o szczepieniach

Komentarze

  • Gość pisze:

    Zaszczepila sie chciala zrobila to ale nie wolno nikogo do tego zmuszac Padobno jedna z partii zlozyla o obowiazkowe s,czepienia i kary za ich brak Owa partio i tak malo kto na ciebie glosowal a jesli to pomoc dla obecnej wladzy to dobry pomysl daliscie im glosy bo na was juz malo kto zaglosuje dzis nie dajecie prawa do wyboru w tej sprawie jutro w innej

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×