Agnieszka Hyży podzieliła się nowym zdjęciem z synkiem. Kadr i słowa szczęśliwej mamy wzruszają. Za co dziękuje?

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży pokazała na Instagramie nowe zdjęcie z maleńkim synkiem. Co napisała w obszernym wpisie?

Agnieszka Hyży kilka dni temu przekazała na Instagramie radosne nowiny. Na świecie pojawiło się długo wyczekiwane przez nią i jej męża, Grzegorza Hyżego, dziecko. Podzieliła się z fanami pięknym ujęciem i łapiącym za serce wideo.

Bardzo długa podróż za nami …Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie …. Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO – napisała.

Grzegorz i Agnieszka doczekali się syna. Informację o płci oficjalnie potwierdził wokalista, który na Instagramie opublikował pierwsze zdjęcie z chłopcem. Zdradził także, jak ma na imię jego najmłodszy potomek:

Leon – napisał.

Pod postami szczęśliwych rodziców nie zabrakło gratulacji, które popłynęły szerokim strumieniem. We wtorek Agnieszka zdecydowała się pokazać nowe zdjęcie z maleństwem i podziękowała za wszystkie ciepłe słowa. Co napisała?

Agnieszka Hyży dziękuje za wsparcie. Nowe zdjęcie z dzieckiem

Agnieszka Hyży w najnowszym poście na Instagramie postanowiła podziękować za wsparcie i gratulacje, które docierają do niej i jej męża po narodzinach synka. Zdradziła także, dlaczego dosyć późno zdecydowali się podzielić szczęściem.

Długo czekaliśmy z podzieleniem się wiadomością o tym, że nasza rodzina się powiększy. Informacja o tym, że mały człowiek jest już na świecie, także dojrzewała w zaciszu domowym .Potrzebowaliśmy tych chwil tylko dla Nas, ciesząc się spokojem i ucząc wzajemnie siebie od nowa. Będąc wszyscy razem, z naszymi Dziećmi , gdy ochłonęliśmy po pierwszych pięknych wrażeniach, byliśmy gotowi by podzielić się tymi emocjami – zaczęła wpis.

Następnie wzruszona podziękowała za ciepłe słowa.

Bezmiar gratulacji i dobrych życzeń jakie spływają do Nas od kilkunastu dniu jest onieśmielający. Te wypowiedziane w prywatnych rozmowach, wiadomościach i zostawione w wirtualnej przestrzeni. Ufam, że będą zwiastunem i obietnicą łaskawego, nieśpiesznego i pięknego czasu dla całej naszej Rodziny.  Bardzo chciałabym każdemu z osobna odpisać i podziękować, ale obawiam się, że będzie to niemożliwe. Niemniej jednak – czytam wszystko i doceniam‼️. Dziękujemy wszystkim tym, którzy towarzyszyli nam w ostatnim roku, dzieląc z nami troski i gorsze, bardzo trudne dni .Dziś, dzięki nim, mnożymy naszą radość.

Zakończyła bardzo optymistycznie.

Mówi się, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Dla Nas to słońce świeci aktualnie wyjątkowym blaskiem i mieści się w objęciach Mamy i Taty , Siostry i Braci, Babć i Prababć, Dziadków i Pradziadków. Dużo nas do przytulania i kochania.Niech tak już zostanie!
***
#razemnajlepiej #rodzina #familytime #dziekujemy #babyboy #babylove #dreamscometrue.

Słowa i zdjęcie, jakim się podzieliła Agnieszka Hyży wzruszyły jej fanów, czego wyraz dają w komentarzach. Przypomnijmy, że oczekiwanie na dziecko, było trudnym doświadczeniem dla małżonków, o czym dziennikarka wspominała w niedawnych wywiadach. Tym bardziej więc doceniają swoje szczęście.


Agnieszka Hyzy, Grzegorz Hyży z synkiem

Agnieszka Hyzy, Grzegorz Hyży z synkiem

Grzegorz Hyży z synem

Grzegorz Hyży z synem

Agnieszka Hyży urodziła

Agnieszka Hyży urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×