Szczepionkowy dramat Mai Bohosiewicz. Wyżaliła się fanom. Potem prosiła o uszanowanie decyzji

Maja Bohosiewicz o skutkach COVID

Maja Bohosiewicz o skutkach COVID

Maja Bohosiewicz przeżywa dramat. Bardzo żałuje sytuacji, w jakiej się znalazła. Wszystko ma związek ze szczepionką przeciwko koronawirusowi.

31-letnia Maja Bohosiewicz to ceniona aktorka. Występowała w filmach i serialach jak: W ciemności, Pani z przedszkola, Londyńczycy, Za marzenia, Julia, Wojna żeńsko-męska. Aktorka w życiu prywatnym jest żoną Tomasza Kwaśniewskiego i matką dwojga jego dzieci: 5-letniego Zacharego i 4-letniej Leonii. Rodzina przebywa obecnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Sporym wyzwaniem dla Mai jest przewiezienie do ZEA swojego czworonożnego pupila. Jak napisała na Instastory:

Największa wyzwanie to Kuzinka. Linie Emirates nie przyjmują na pokład samolotu żadnego innego zwierzęcia, tylko sokoły, więc Kuzia musi lecieć cargo… Trochę się tego boję. A teraz najlepsze. Wiecie, ile kosztuje przelot psa w cargo? 10 tys. zł.

To zresztą niejedyne zmartwienie celebrytki. Inny problem dotyczy szczepionki przeciwko koronawirusowi. Aktorka bardzo żałuje sytuacji, w jakiej się znalazła.

Maja Bohosiewicz o szczepionce przeciwko koronawirusowi. Czego żałuje?

Maja Bohosiewicz zorganizowała sesję Q&A, podczas której odpowiadała na pytania fanów. Jeden z nich zapytał:

Udało ci się zaszczepić przed wyjazdem (do Dubaju – przyp. red.) trzecią dawką?

Na co ta odpowiedziała:

Niestety, mi się nie udało i bardzo, naprawdę, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo żałuję. Bardzo żałuję. Nawet nie wiecie, jak bardzo, że nam się nie udało zaszczepić trzecią dawką przed wyjazdem.

Na wypowiedź Mai zareagowali hejterzy. Jeden z nich wysłał do niej nieprzyjemną wiadomość. Zapytał, czy płacą jej za reklamę szczepień i zalecił, by w ogóle się nie odzywała.

Maja nie zraziła się hejtem. Dodała obszerny wpis, w którym pochwaliła się tym, że jest zwolenniczką wakcynacji przeciwko koronawirusowi:

Tak kochani, szczepiłam się dwoma dawkami. I będę się szczepiła trzecią dawką. Nie będę nikogo namawiała, nie biorę udziału w żadnych sponsorowanych postach ze szczepionkami – jak ktoś nie chce się szczepić – trudno, rozumiem, nie wyzywam innych od szczurów (zapewne chodziło o „szurów” – przyp. red.) czy foliarzy – macie prawo się nie szczepić. Proszę tylko uszanować moje zdanie i moją decyzję, i nie pisać do mnie bzdur, bo ja ani lekarz, ani wirusolog, więc ze sobą nie pogadamy na temat szczepień. Możemy pogadać o sukienkach, bo na tym się znam.

A wy zaszczepicie się trzecią dawką szczepionki? Zrobiła to już m.in. Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek ostro o antyszczepionkowcach. Co powiedziała?

Małgorzata Rozenek dodała na Instagramie zdjęcie z chwili przyjęcia trzeciej dawki preparatu. Napisała przy okazji o swoich planach. W dalszej części wpisu uderzyła w antyszczepionkowców:

P.s szanuje wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to Wy jesteście po złej stronie mocy i chociaż moje zdolności do monetyzowania rzeczywistości są legendarne to za ten post mi nikt nie zapłacił  bo zdrowie jest bezcenne nie zapraszam do dyskusji ale wszystkich serdecznie pozdrawiam. Damy radę.

Pełen post Małgosi możecie zobaczyć poniżej.


Maja Bohosiewicz żałuje, że się nie zaszczepiła

Maja Bohosiewicz żałuje, że się nie zaszczepiła

Maja Bohosiewicz żałuje, że się nie zaszczepiła

Maja Bohosiewicz żałuje, że się nie zaszczepiła

Maja Bohosiewicz żałuje, że się nie zaszczepiła

Maja Bohosiewicz żałuje, że się nie zaszczepiła

Komentarze

 • Piesek Radek od Małgosi pisze:

  Ale ona ma dziwną urodę . Weźcie wyobraźcie sobie jakąś menelice co się wypowiada i wyglada jak ona .
  Wszyscy by powiedzieli że wygląda strasznie a tak,każdy zapatrzony bo ona sławna więc tego nie widzą.

 • Gość pisze:

  Naprawdę o większym gownie już nie możecie pisac.

 • Gość pisze:

  Przykład z własnego życia. Ja nie mogę się szczepić. ( względy zdrowotne) ale moja ciotka się zaszczepiła 3 dawkami. I co z tego? Zachorowała na koronkę. Długo chorowała. W końcu trafiła do szpitala. Zmarła. Szczepienie nie chroni. Ma zmniejszać tylko objawy. Jak widać nie zawsze tak jest.

  • Gość pisze:

   W Lublinie,umierają zaszczepieni i niezaszczepieni
   Pół na pół
   To bzdury do piszą ze szczepionka chroni,przed śmiercią

 • Ola pisze:

  Maja jesteś młoda i mądra osoba.Nie ma co dyskutować o szczepieniu się, bo zawsze coś niemiłego ktoś napisze. Przeważnie piszą Ci którzy nie pracują w szpitalu, a ja tak i widzę ludzi chorych na covid w różnym wieku. Pozdrawiam.

 • Gośćkasia pisze:

  Jaki one brzydkie, prostackie twarze kuchty przedwojennej

  • max pisze:

   Taaak, dawajcie czadu dziewczyny. Ostatnia prosta i… covidosalom gigant. No to do 69 szprycy. Buziaczki….:) I co poradzisz na covidodzbanizm? No ni

  • Pozytywna pisze:

   Do gośćkasia. Nienawiść do innych ludzi powoduje powolne gnicie od środka. Polecam terapię…

 • KtoSiejeWiatrTenZbierzeBurzę pisze:

  Proszę pani spokojnie, jeszcze jest dla pani 6 dawek nie ma co żałować😁.
  Będzie pani po nich wiecznie piękna, młoda – nie będzie pani potrzebny samolot, sama pani poleci na własnych uszach jak Dambo, klatkę z pieskiem (o ile go pani nie pożre) chwyci pani w szpony.
  Prawda zbliża się wielkimi krokami i trzeba będzie stanąć przed nią twarzą w twarz!
  Jak to Rysiek śpiewał „zawsze warto być człowiekiem…”
  Z wyrazami szacunku.

 • Gość Emma pisze:

  Dla tych odszczepien ców ponad 500 ofiar covid a dziennie to tylko cyfry.

 • Gość pisze:

  Dlaczego ci antyszczepionkowcy sa tacy agresywni, wobec tych zaszczepionych ?

  • Gouuuść pisze:

   Zauważyła ze jest na odwrót zupełnie, to zaszczepieni są agresywni i jakby źli że oni wzięli a inni mają swoje zdanie i nie są przekupni. Ps, sama się szczepiłam bo musiałam.

  • Gość pisze:

   a dlaczego proszmaciarze są tak agresywni dla ludzi nie chcących się szczepić?

  • Gość pisze:

   I Vice versa nie widzisz tego?

  • GośćPiort pisze:

   Coś się Tobie pomylił bo to wszystkie media szczują na niezaszczepionych , wystarczy włączyć jakąkolwiek stację . A najbardziej dziennikarze na konferencjach ciągle pytają jakie będą restrykcje dla nieszczepionych.
   A ja się pytam ? Czy wszyscy już zapomnieli co nam obiecywano ? Po pierwszej dawce miało być bezpiecznie, po drugiej wracamy do normalności. A co jest ? 3 dawka dla szczepionych . U mnie w szpitalu jest 16 osób na oddziale , 15 to zaszczepione a 1 nie .
   Gibraltar zaszczepionych 100 % 2 dawki , i 40 % po 3 dawce . I co się dzieje, najwięcej zachorowań od początku pandemii . W tym wiele ciężkich przebiegów i zgonów.
   Właśnie te zpryce są po to by tosię nigdy nie skończyło .
   Dziś Polsat podał że Amantadyna skutecznie leczy coronę.
   Badania przeprowadzone w Niemczech i w Grecji . Więc jest lek , a u nas chorych zamyka się w domu , tylko teleporada , a jak już ledwo żyjesz to dopiero do szpitala najczęściej w stanie ciężkim .
   Przecież to jest zaplanowana zbrodnia . Bądź w domu ok ale niech przyjedzie lekarz i cię osłuchać czy nie robi ci się zapalenie płuc , poda leki . Mojej żonie powiedziano , siedzieć w domu a jak już nie będzie siły by iść do toalety to do szpitala . To jest lekarz, to jest leczenie .,?
   Na szczęście mieliśmy amantadynę . Po 4 dniach kaszel ustąpił , i zero objawów korony .

 • Gość pisze:

  Bardzo ładne imiona dzieci.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×